Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. U mě to je taky pár set metrů, než to spadne dolů, nikdo si zatím nestěžoval (jenom mi samozřejmě nesvítí brzdovky) Není problém podřazování z 100 na 15 /křižovatka a až na jedničku to nepouštím/, ale to už se blíži k půl kilometru Stibto: nehroť to, na Scratche se čekat nebude, pokud to do času odjezdu nestihne.
  2. Scratch: Ano, i před obcí zpomaluji na 50, nejlépe brzděním jen motorem S telefony dobrý nápad, uvidíme, kolik nás pojede z černáku.
  3. MilanF1

    Balici seznam

    Neberu žádnou speciální výbavu. Maškarní převlek nepovezu, jelikož se nechystám na nedaleký Multipla sraz
    • 68
  4. Já bod zatím nemám žádný a nechystám je sbírat Gronholm: přeci 130 jet nemusíme ... btw: točím 2800 ot. a moc té nafty z nádrže nemizí Ostatní ani nevím, kde bychom mohli 130 jet
  5. Ano, jelo se 130-150, což není pro mě obvyklá cestovní rychlost, ale dálnice byla OK. Horší to bylo na výjezdu z obce, protože já před značkou prostě nepřidám a přede mnou kilometrová díra Musíme jet až tak pozdě, protože přítelkyně se z práce dříve utrhnout opravdu nemůže. Já ji v práci neberu a hned se jede ... nejlépe, kdyby se tam sešli lidi s autama do 66 kW výkonu Opravdu nestojím o jízdu nad rychlostní limity, nerad bych, aby mi přišla fotka [upravil dne 22/5/11 21:13 MilanF1]
  6. Pokud by se jelo rozumně, tak mi to nevadí, ale když jsem loni na seč, tak jsem měl nejslabší auto (ač nemám 1,1 benzin) ... podle toho to vypadalo
  7. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Já držáky mlhovek mám urvané - přidrátováno, takže to více neřeším
  8. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Pěkný ... ale nárazník zase dole ... ty ho máš častěji mimo auto
  9. MilanF1

    Wi-Fi do PC+ síla signálu

    Pata: už se raději nebudu vyjadřovat
    • 29
  10. Jasný, jen nevím, co znamenají
  11. Snížení OK nicméně k čemu jsou ty nálepky na pětkách?
  12. MilanF1

    Wi-Fi do PC+ síla signálu

    Já neříkám, že to funguje, ale přišlo mi to zajímavý. Ale obávám se, že pružiny z přední nápravy se dostatečně nerozkmitají
    • 29
  13. Přesně tak ... já nejmenší spotřebu měl s P309, když jsem 50 jezdil na pětku (hold hodně krátká převodovka), u mě se ale dalo jet pořád na tu pětku, takže o městě se hovořit nedá. Můj rekord s P309 je 4,2 nafty , bohužel na takové číslo jsem se s HDi ještě nepodíval (nejméně 4,6)
  14. MilanF1

    aditiva do nafty

    My to taky nebereme špatně, jenom já hold bych do toho petroleje nešel ... podobně jako na rostlinný olej - starý řechtačky to sežerou. Někdo zase jezdí na MĚŘO a motoru HDi to prý nevadí. Tak proč ne petrolej ... Já jsem zastáncem toho, že dávat jenom to, co výrobce píše ... i do staré P309 jsem dával klasickou naftu, žádnou bio nebo rostlinný olej.
    • 42
  15. MilanF1

    aditiva do nafty

    Já ten benzi myslel především na zimu, to pak má svůj účinek, ale do \"moderního\" motoru bych to nedával. Jinak VIF je k dostání minimálně v prodejnách Auto Štangl (do Kolína to nemáš daleko, tak není co řešit)
    • 42
  16. MilanF1

    aditiva do nafty

    Taky VIF, v zimě ho tam padlo a bez problémů Toho petroleje bych se bál, pokud jde o HDi, do starého klidně ... třeba i štamprdle benzínu
    • 42
  17. To se chceš zbavovat takového krasavce? Sakra ... očekávám, že ti někdo napíše, že vymění svůj obyč introš za svůj Eden (já bych do toho šel, ale vrážet do toho pár tisíc se mi nechce).
  18. MilanF1

    Wi-Fi do PC+ síla signálu

    včera jsem náhodou narazil na tohle, zda to opravdu funguje, to nevím, nejsem fyzik http://www.youtube.com/user/NionRULEZZZZZ?v=ysrpDNbqQkA&feature=pyv&ad=10641966581&kw=
    • 29
  19. Klidně, ale záleží v kolik ... Já jsem třeba dohodnutý se Stibtem na 17:30 (černý most), bohužel dříve jet nemohu. To už je možná docela dost pozdě
  20. MilanF1

    Led-Denne svietenie

    U nás platí toto, jak to je Slovenku, to netuším, ale výrazně odlišné, to nebude [upravil dne 21/5/11 19:02 MilanF1]
  21. Já ti dám fuk ... projdi si naše propočty Já netuším, za kolik bych jezdil městským provozem ... u mě tak maximálně obec = průjezd pořád na trojku 50 Ale jak psal Lubko, město umí i za 12 ...
  22. MilanF1

    športový výfuk a zvuk na HDI

    Pekos: Karel hodil foto výše Takže vyhodil koncák a udělal to tak, jak je vidět na fotu. A jak se napojí? No buď klasicky na příruby (pokud je možnost je mít) a nebo napevno
    • 41
  23. MilanF1

    návrat ke 406tý

    Trošku se o voze rozepiš, já poznal, že to je old model se správným motorem pod kapotou a parádním introšem
    • 17
  24. Nikoho neoslníš ... já jsem za 306 rád, podle mě to je nejhezčí pug Hliníky bych pořídil asi jedině cyclony, ale zase na druhou stranu k čemu jsou? Je to jenom na parádu a zase se o ně bát. Plechy jen tak z auta někdo nesundá ... hlavně, že to jezdí, to je moje motto
  25. MilanF1

    Krádež Alu kol s gumama

    marko: já to myslím tak, že třeba bratránek byl línej uklízet jedničkovou oktávu na dvůr, taksi pro ni jednou v noci přišli ... na dvoře jim normálně běhají rotvajleři, tam by si jen tak netroufli... [upravil dne 21/5/11 13:40 MilanF1]
    • 21
×
×
  • Vytvořit...