Ano, jelo se 130-150, což není pro mě obvyklá cestovní rychlost, ale dálnice byla OK. Horší to bylo na výjezdu z obce, protože já před značkou prostě nepřidám a přede mnou kilometrová díra
Musíme jet až tak pozdě, protože přítelkyně se z práce dříve utrhnout opravdu nemůže. Já ji v práci neberu a hned se jede ... nejlépe, kdyby se tam sešli lidi s autama do 66 kW výkonu Opravdu nestojím o jízdu nad rychlostní limity, nerad bych, aby mi přišla fotka
[upravil dne 22/5/11 21:13 MilanF1]