Tady něco k té ekologii - výtažek z testu - \"Cena auta se u Peugeotu neuvádí, Citroën s ní takové tajnosti nedělá – C-Zero stojí 739.900 korun. Bez daně! To jsou sice peníze přímo nekřesťanské, ale u Citroënu si tuhle hračku můžete, pokud jste dostatečně „zelení“, koupit jako každý jiný vůz. Musíte se ale tvářit, že nevíte, že současný energetický mix ČEZu odpovídá u elektromobilů emisím přibližně 95 g CO2/km, takže bude váš elektromobil zatěžovat ovzduší více, než hybridní Toyota Prius. I když lépe se vám bude pochopitelně dýchat za elektromobilem.\"
O likvidaci těchto baterií se bude starat přeci autorizovaný servis ... určitě to zatěžuje prostředí, ale zatím se o tom nemluví, protože to není akutní, hlavně, že provoz bude zelený.