Vlákno bude, ale až bude auto doma.
Já taky o něm neuvažoval, dokud jsem se letos na Emotion Day nesvezl. 3008, 5008 fajn, 508 mi nesedla a pak 308 GTi ... úplně mi srdce zaplesalo a odjížděl jsem s tím, že to auto za ty prachy stojí... dlouho jsem bojoval s myšlenkou, že je to nerozumný nákup ... ale srdce vyhrálo, ač to nebude finančně jednoduché. Člověk si ale musí dělat radost.