tím e-mailem jsi to urychlil? Vím, že máš žluté mlhy tak, že máš žluté sklo. Já má pochopitelně čiré, tak uvidíme, jak budou svítit. Nicméně nepotřebuji vidět do dálky, ale dobře prosvítit mlhu nebo mokrou černou vozovku. S čirými mlhami jsem spokojen, líp vidím na krajnici, věřím, že žlutýma to jen vylepším.
Psal jsi, že v mlze se s nima jelo dobře
[upravil dne 10/1/11 21:37 MilanF1]