Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    denní svícení

    SDS mi přišlo a mám zapojeno, díky za rady. [upravil dne 14/1/11 15:40 MilanF1]
  2. MilanF1

    mlhovky

    Tak jasně Nicméně ti v uniformách se mohou sehnout a hledají \"RL\" na sklech. Při mlhách ti ale svítí i parkovačky, ne (pokud je tam máš ) a také vzadu) - denní svícení může svítit jen vpředu. Ale dá se jezdit jen na mlhy ... já si to ale nelajsnu
  3. MilanF1

    mlhovky

    Lluciano: promin, ale s mlhama můžeš svítit jen při mlze, sněžení nebo za hustého deště! A musí to být souběžně s potkávacími nebo dálkovými světlomety (nikoli s denním svícením).
  4. MilanF1

    Zlute xenony

    jasný ... něco jsem našel, ale ten diskusní příspěvek je hodně vousatý. Ty se v tom jistě pohrabeš, číslo vyhlášky by mohlo být stejné . To já se raději hrabu v zákoně o účetnictví, ale to sem nepatří Případně tady něco je: http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=25&t=38722 [upravil dne 10/1/11 23:09 MilanF1]
  5. MilanF1

    Zlute xenony

    Jen upřesním - v přesném znění vyhlášky stojí, že smí být užita světla svítící dopředu POUZE bílé barvy, s výjimkou žlutých světel DO MLHY! Takhle to tam stojí a rozhodně to neznamená, že by mohly být užity žluté žárovky v klasických potkávačkách. Pokud to někteří policajti tolerují, tak je to jejich věc, ale tim to neznamená, že je to povoleno. Jestli si to pamatuju dobře, tak za jiná než bílá světla v potkávačkách se uděluje při silniční kontrole zákaz další jízdy s vozidlem a pápá pěšky domů od auta stojícího u silnice. Tohle myslíš?
  6. MilanF1

    Zlute xenony

    Díky za zákon. Mlhy tedy použít za mlhy, sněžení nebo hustého deště. Já jsem si to tak myslel. Jinak potkávací mám vždy, někdy i dálky, takže klidně mohu svítit v podstatě vším dopředu U denního mi je jasné, že \"v noci\" s ním jet nemohu.
  7. MilanF1

    Zlute xenony

    Edisone, chápu tedy dobře, že žluté mít mohu. Ale mlhy (obecně) mohu použít jen při mlze? Já už se nemůže dočkat, snad to nebude dlouho trvat
  8. MilanF1

    Zlute xenony

    tím e-mailem jsi to urychlil? Vím, že máš žluté mlhy tak, že máš žluté sklo. Já má pochopitelně čiré, tak uvidíme, jak budou svítit. Nicméně nepotřebuji vidět do dálky, ale dobře prosvítit mlhu nebo mokrou černou vozovku. S čirými mlhami jsem spokojen, líp vidím na krajnici, věřím, že žlutýma to jen vylepším. Psal jsi, že v mlze se s nima jelo dobře [upravil dne 10/1/11 21:37 MilanF1]
  9. MilanF1

    email-nejde spustit- otevřít

    Já neporadím, používám klienta a ze seznamu mi jdou e-maily stahovat. Pak si je spravuji v klientovi ...
    • 6
  10. MilanF1

    Zlute xenony

    psali do jednoho až dvou týdnů, snad to nebude ten měsíc. Ano, beru H1, do mlhovek, aby to bylo dle vyhlášky. v hlavních mám 2xH7, tam nechám obyčejný, navíc mám v rezervě 3 další H7
  11. Já už se na to nemohl koukat, navíc je teplo ... ale nejdříve jsem to myl koštětem (jemným) až poté teplou vodou s šamponem
  12. tak já raději pracovat nebudu, díky za upozornění.
  13. MilanF1

    email-nejde spustit- otevřít

    na jakém serveru? Seznam nebo P-C?
    • 6
  14. MilanF1

    Spotřeba HDI

    Takže máš nový filtr? Vyfoukání kompresorem moc nepomůže. U mě se to hned projevilo na zvuku a zlepšil se tah v nízkých otáčkách. Určitě dej vědět, co spotřeba, jenom nyní jsou teploty nad nulou, takže spotřeba bude lepší než při hlubokých mrazech. Na váhu vzduchu existují spreje (čistič váhy vzduchu). Důležité je, aby se to vyčistilo něčím, co nezanechává povlak. Kolegové v tomto ohledu poradí více, já ji ještě nečistil
  15. Nestačí to jednou v sekci inzerce?
  16. Uvidíme zítra, zda to nebylo zbytečné však je pořád mokro, aniž by pršelo ... Jenom dodám, že netrpělivě očekávám denní svícení, každým dnem mi to musí přijít a nějak to naroubuji mezi mlhovky. Taky mám objednané žluté žárovky do mlhovek, ale bohužel je nemají skladem ... takže uvidím, kdy to přijde, abych je ještě tuto zimu při mlze užil. [upravil dne 10/1/11 18:32 MilanF1]
  17. Jo, nakazil jsi mě Je poznat, že to blejsko, ale po dlouhé době se to leskne. Nicméně doufám, že to brzy nebude špinavé
  18. Teď to bohužel nepůjde, probíhá mi zkouškové ... jedině až příští víkend (pokud všechno udělám ). Ale rád se s tebou setkám
  19. copak, copak? No než jsi napsal příspěvek, tak jsem na sever nahrál tři fotky
  20. A nyní po umytí, hned vypadá k světu. Jenom foťák si usmyslel, že je není takové přírodní světlo, tak přidal blesk.
  21. A ještě zepředu
  22. Tak mi to nedalo a po delší době jsem umyl auto. Zde jsou dvě fotky před (na fotkách vypadá čistější než bylo )
  23. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Celé rameno? Na co ... jedině, kdyby bylo po bouračce ohnuté. Cena ramena převyšuje čep a silentbloky (to rameno je již na sobě má). No někdo mění celé rameno, protože nechce lisovat silentbloky Tyčky stabilizátoru nech, pokud neklepou. Ty moje byly v dobré, tak jsem si je nechal pro strýčka příhodu. Když sundáš kolo, tak bys měl vidět zadní silentblok, ten budeš mít vybouchaný, okem se to dá poznat. Já bych prostě neměnil nic, co plní svoji funkci.
×
×
  • Vytvořit...