Tak přehozeno, se vším všudy to trvalo hodinku .
Letní si dokonce udržely i tlak - jedna teda měla 2,2. Dofouknul jsem je na 2,5. Když uvážím, že jsem ty letní loni kupoval a prodejce uváděl vzorky 2x4,5 a 2x5,5, tak jsem opravdu moc nesjel. Naměřil jsem 2x4,3, 1x4,8 a 1x5,1.
Měřil jsem i orientačně ty zimáky - přední 4,2-4,3, bohužel zadky nejsou po celém obvodu rozvnoměrné (nějak nechápu) ale oscilovalo to okolo 4mm - tedy někde i méně .
Já bydlím u hlavní silnice v obci, takže ta bývá slušně uklizená ... ale aby magoři nestály u nádraží, kam k parkoviště vede panelová cesta, která se uklízí snad až nakonec Tuhle zimu bylo na parkovacích místech i 20cm sněhu