Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    horky disk

    Bude asi přibrzďovat, takže třmen na repas - nevrací se. Setkal jsem se s tím na P205 - disk rozpálenej a smrdělo to
    • 14
  2. MilanF1

    Autofolie

    Taky čtu 2200 za fabii ... to Japkor má fábku za 2300 Kč dle jejich ceníku. Nicméně když jsem tam byl, tak tam volal někdo z Prahy, že chce přijet se Superbem a dal mu taky cenu 2000 Kč za celé auto Pokud vidím dobře, tak ten folitec je taky v plzni V japkoru bez předních stahovaček je to o 200 Kč levnější ... takže v podstatě obě firmy jsou srovnatelné
    • 22
  3. MilanF1

    Autofolie

    Podle mě jsi to napsal dobře, je to nalepení folií na auto ... já jako tonování si přestavuji zabarvení skel (jako z výroby - do zelena, tedy přímo barva skla) V Japkoru to dělají dobře, jenom tedka tam je objednávací doba tak týden, protože toho má hodně. Bez objednávky určitě nejezdit. Dělá klasicky s dokladem. Navíc je plátce DPH ... nevím, možná by ses s ním mohl dohodnout na ceně bez dokladu a bez DPH, mohlo by to být ještě levnější Ale i tak mi cena přijde hodně dobrá, protože jinou nabídku například v okolí Prahy jsem pod 4 000 Kč nenašel (ofiko)
    • 22
  4. MilanF1

    Autofolie

    aha, takže nějaké folie a samodoma je tam dát? Tedy bez kartičky o odborné montáži? Pak ti to někdo, kdo dělá třeba reklamy může nalepit zalevno Já myslel, že to chceš ofiko.
    • 22
  5. MilanF1

    Autofolie

    Na těch stránkách to na 2500 Kč nevypadá Ale pokud chceš tuto cenu, tak zajeď do Plzně http://www.japkor.cz/cenik.html Já tam byl minulý týden (cesta tam 150 km) a vzhledem k tomu, že jsem to měl tak daleko, tak mi to nechal za 2000 Kč (všechna boční skla + pětky). S kvalitou práce jsem byl spokojen.
    • 22
  6. MilanF1

    Doprava v Praze

    Centrem tě to tahá? A co to prostě objet po jižní spojce (pak průmyslová, kbelská) Pokud se to projet nedá, tak sorry, zas tak často tam nejezdím. Určitě pojedeme se Stibtem spolu na sraz. Asi na Černým mostě se sejdeme v cca 17:30 (to je možná na tebe pozdě).
    • 33
  7. MilanF1

    Autofolie

    Jaký folie, na skla nebo karosérii? Ale stejně oboje by měla dělat nějaká firma kvůli dokladu - je to zásah do vozu.
    • 22
  8. http://www.auto.cz/test-peugeot-ion-2011-mestska-odysea-58766 :roker
    • 38
  9. Pata: Ordinační hodiny jsou samozřejmě i mimo pracovní dobu, ale zaměstnanec ted má před sebou pár vyšetření, které jsou plánovány hodně dopředu a jezdí za specialistou 80 km daleko (HK). Objednání mimo pracovní dobu už není možné, bohužel (i když to šlo, tak se to špatně stíhalo). Dokonce jednou nejel vlak a musel jsem pro něj do HK, aby to stihnul odpoledne do práce, a to bez oběda ... ale to nikoho nezajímá. Zaměstnavatel moc rozumný není, taky oznámil, že smlouvu neprodlouží (je na určito ... ale nedávno ještě sliboval prodloužení ). Tudíž zaměstnanec končí a už se s ním nejedná korektně. Dokonce mu bylo naznačeno, aby šel marodit, když furt jezdí po doktorech (2 měsíce před koncem smlouvy) ... ale pak by u něj otravovali 3x denně, zda je \"nemocný\" skutečně doma Jenom dodám, že bez toho zaměstnance se obejdou, protože je jako jediný na poloviční úvazek! Hold to bude muset nějak ty dva měsíce doklepat ... [upravil dne 19/5/11 07:15 MilanF1]
    • 31
  10. Tak mám podobný dotazek: Člověk má ranní směnu (do 13:00) a na dopoledne má propustku k lékaři, má vůbec zaměstnavatel nárok po zaměstnanci chtít, aby přišel odpoledne s odůvodněním, že propustka je jenom na dopoledne? Další dotaz: kolik apsencí může mít k lékaři zaměstnanec měsíčně, protože znám případ, když po druhé návštěvě lékaře v měsíci zaměstnavatel propustku nechce vystavit (asi to chce řešit dovolenou) - odůvodnění: jezdíte moc často k lékaři (a to ten zaměstnanec byl předchozího půl roku u lékaře (na propustku) všeho všudy jednou (snažil se jezdit mimo pracovní dobu). Vysvětlí někdo, kdo se vyzná v pracovním právu? [upravil dne 18/5/11 20:36 MilanF1]
    • 31
  11. MilanF1

    poloosy

    Na co se ale ptáš? Jde ti o demontáž, nebo zda ještě chvíli vydrží než ti nová přijde?
    • 18
  12. Tak moje RHY (8V) moc olej nepapá (přestože turbo olej hází), mám na něm asi 16tkm a pořád to není daleko od horní rysky. Jinak stará řechtačka (1,9D v P309) papala olej \"ideálně\", za 15tkm olej ubyl z horní na spodní rysku, pak se měnil, tedy bez dolévání ... ale ten už taky měl namotáno. K tématu: Papá Berlingo takto olej už od prvních km? Nebo se to zhoršuje?
    • 8
  13. A po kolika mění olej ... v těch 20 000 km bych ho tedy rovnou vyměnil ... jinak podle mě je ta spotřeba oleje v pohodě, taky je to 16V:myslim
    • 8
  14. MilanF1

    Palivovy filter P406 2.0HDi - typ

    funguje to asi podtlakem, proto byste tam měli mít i balonek k pumpování
    • 16
  15. MilanF1

    folie

    Já byl minulý týden v Plzni - firma Japkor a dle ceníku dělá kombi za 2600 Kč (za všechny skla - tedy krom čelního ). Kvalita velmi dobrá, včetně atestů a kartičky. Jedno auto mu trvá 2-3 hodiny . Z Rakovníka to nemáš tak daleko jako já [upravil dne 16/5/11 18:16 MilanF1]
    • 6
  16. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    jasný, chápu, že chceš mít všechno stejné. Já mlhy mám dost žluté a za mlhy je to dobrý V Praze většinou mlha není, tak není co řešit
  17. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    V mlhovkách (h1) je lepší teplejší světlo
  18. MilanF1

    dialkovy start pomoc

    Nespěchej tolik na odpověd, lidi na forum nechodí pro to, aby pernamentně odpovídali na dotazy, navíc tvůj příspěvek vidělo je pár lidí. PS: já bohužel neporadím, do této problematiky vůbec nevidím.
    • 42
  19. MilanF1

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    No vida, sledoval jsem od druhé třetiny a pomohl jsem nároďáku
  20. MilanF1

    doporučte internetové stránky

    Něco málo je zde: myslím pár foteček bohužel nevidím, že by zde bylo solo vlákno zajímavých fotek 406tek z internetu
  21. MilanF1

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    godzi: nejdůležitější bylo čtvrtfinále ... skončit jako v Praze, to by bylo mnohem horší. PS: Oplatili jsme amíkům prohru z Prahy, za to Švédi nám to vrátili ...
  22. MilanF1

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    Díky vendi, díky tobě jsem si vzpomněl, že vůbec hrajeme Hold jsme to v pátek projeli a jaksi ta euforie skončila Teď už bychom to měli zlomit
  23. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Budu mluvit za Stibta, který tu do večera asi nebude. Čistící sadu k tomu nemá, prý koupí, až bude potřeba
  24. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    to u mě určitě pomůže výměna vzducháče, ten můj papírák tam je asi 20tkm a čistej není. Asi na podzim bude výměna. Hlavně, ať dobře slouží a ten motor tolik netrap, je přeci malej
  25. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Takže investice se tedy vyplatila
×
×
  • Vytvořit...