Pata: Ordinační hodiny jsou samozřejmě i mimo pracovní dobu, ale zaměstnanec ted má před sebou pár vyšetření, které jsou plánovány hodně dopředu a jezdí za specialistou 80 km daleko (HK). Objednání mimo pracovní dobu už není možné, bohužel (i když to šlo, tak se to špatně stíhalo). Dokonce jednou nejel vlak a musel jsem pro něj do HK, aby to stihnul odpoledne do práce, a to bez oběda ... ale to nikoho nezajímá.
Zaměstnavatel moc rozumný není, taky oznámil, že smlouvu neprodlouží (je na určito ... ale nedávno ještě sliboval prodloužení ). Tudíž zaměstnanec končí a už se s ním nejedná korektně. Dokonce mu bylo naznačeno, aby šel marodit, když furt jezdí po doktorech (2 měsíce před koncem smlouvy) ... ale pak by u něj otravovali 3x denně, zda je \"nemocný\" skutečně doma
Jenom dodám, že bez toho zaměstnance se obejdou, protože je jako jediný na poloviční úvazek!
Hold to bude muset nějak ty dva měsíce doklepat ...
[upravil dne 19/5/11 07:15 MilanF1]