Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Forum už není mým domovem

    Tome, máš hold co dohánět. Má kvůli tobě snad dva měsíce vypustit?
    • 45
  2. MilanF1

    Forum už není mým domovem

    Vendi, já začínal jako nováček ani nevím, co byl můj první blábol, co jsem sem napsal
    • 45
  3. MilanF1

    TwinAir od Fiatu - motor roku

    Ale to že je motorem roku 2011 to je nová věc http://www.auto.cz/engine-of-the-year-2011-58946
    • 18
  4. MilanF1

    Balici seznam

    Uvidím, zda budu mýt auto, ale okna musím určitě ... ty vypadají Ale nahodím asi nové stěrače ...
    • 68
  5. Pe.Tr poručil větru, dešti, takže bude krásně
    • 18
  6. MilanF1

    Forum už není mým domovem

    Tak tak, furt jsem na P-C, tím to asi bude Ještě, že nemám net v mobilu, to by to bylo ještě horší O víkendu si od PC odpočinu, ale od P-C nikoli Marko: O té inzerci vím, někdo tu oslavoval 1000 příspěvků a druhý den už je neměl. V inzerci těch příspěvkům mám docela dost [upravil dne 26/5/11 14:16 MilanF1]
    • 45
  7. MilanF1

    Forum už není mým domovem

    No právě ... Láďa měl pravdu Ale o víkendu budu mít kde bydlet
    • 45
  8. MilanF1

    Forum už není mým domovem

    Laďa: podívej se na mapu členů, kde je mám uvedený pobyt
    • 45
  9. Já bych volil ten samý roh jako byl plánován u Hornbachu (tedy s výhledem na KFC )
  10. Tak právě zjištuji, že forum už není mým domovem ... alespon toto říká můj status. Hold tam už svítí inventář. Kdo by to byl řekl, na forum přispívám teprve od února loňského roku a uštědřil jsem na něj tolika písmenek. Doufám, že pokořím další třítisícovku Ale nevím, zda mohu mít ještě nějakou hvězdičku za počet příspěvků, myslím, že inventář je konečná stanice Lidičky, je mi tu s vámi dobře, těším se na Kokořín, takže není co řešit.
    • 45
  11. Jo, mělo by to být OK. Dnes jsem koukal na počasí a říkali to samé, co ty. Pršet tedy jen v pátek ... stejně největší dění je v sobotu
    • 36
  12. Aha, tak to chápu. Já to totiž neznám. Na jediné \"motorce\", co jsem seděl, byla Babetta
  13. Scratch: Já myslím, že moc slunce nebude ...
  14. MilanF1

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Parádní práce
  15. MilanF1

    Alu 15 306 combi

    tak jaké má kotouče? mám 266 a při 14\" plechách to je jen tak tak ... ale divil bych se, že by to bylo závažím ... pak ještě vědět typ alu
    • 12
  16. MilanF1

    Alu 15 306 combi

    Kubik: však psal, že všechny vydloubal. Ale o co, by to mohlo dřít ... obvod kola je menší než v originále.
    • 12
  17. Ježiš, závoru tam zavedli? Vím, že tam byla značka: Jen pro zákazníky, jinak odtáhnou ... Tak abychom se srazili u Marka (hned vedle), tam by to snad mělo být OK. Sakra, to jsou komplikace ...
  18. Možná pomůže odkaz na starší vlákno:
    • 82
  19. MilanF1

    Alu 15 306 combi

    Ty alu jsou ale 15\", tam by problém se závažím být neměl
    • 12
  20. Ted jsem si přečetl, že auto špatně chytá ... však tu je jasná spojitost s čerpadlem v nádrži ... ono před startem právě tlačí naftu do filtru, pokud je v háji, pak netlačí ... Známej měl asi podobnej případ, vyměnil vysokotlaké a pořád nic, nakonec zjistil, že to bylo čerpadlem v nádrži. Ted jezdí vesele dál.
    • 82
  21. Ted nemám otevřenou kapotu, ale nejdříve snad jde nafta do filtru a pak až do čerpadla (vysokotlakého).
    • 82
  22. Měděné piliny v palivovém filtru značí odcházející čerpadlo v nádrži.
    • 82
  23. MilanF1

    Peugeot iON - elektromobil

    Tak jsem nemyslel. Přes noc si to doma nabiješ a pojedeš do práce, z práce, na nákup a večer hodíš opět nabít. Samozřejmě jako pracovní vůz po městě je to blbost, protože potřebuješ jezdit pořád ... to tam rovnou mohou přidělat kličku na otáčení, aby sis během čekání na zelenou vlastní silou vytvořil nějakou štávu
    • 48
  24. MilanF1

    Peugeot iON - elektromobil

    Rychlonabíječky by měly \"naplnit\" elektromobil do 80% za 30 minut (proto jsem psal o té restauračce). Ale rozhodně do Brna to nepůjde, tohle je tak auto maximálně do práce a zpátky, případně malý nákup. A představ si tak rodinné auto (5008) čistě na elektřinu, abys do toho Brna (u tebe do Prahy) dojel, bude auto plné baterek až po střechu a bude potřeba céčkovej řidičák Vodík je prostě jako dnes běžné palivo, uživatel není nijak zvláště omezován, takže jednoznačně
    • 48
  25. MilanF1

    Peugeot iON - elektromobil

    Našel jsem a hodně pěkný - předseda na tu čerpačku nemá daleko Cena 1 kg vodíku 120 Kč a nájezd 100 km, ale u 4,6 m dlouhého auta. Opravdu se mi to líbí, ale do sériové výroby to asi má daleko. Problémem je cena palivových článků ... asi těžko očekávat, že v malé voze jich bude mnohem méně, aby cena byla mnohem nižší . Samozřejmě je mnohem pohodlnější tankování, nemusím čekat dlouhou dobu, než se natankuje - jako u elektromobilu. Pokud se elektromobily rozšíří, bude u každé čerpačky minimálně restaurace
    • 48
×
×
  • Vytvořit...