Tak právě zjištuji, že forum už není mým domovem ... alespon toto říká můj status. Hold tam už svítí inventář.
Kdo by to byl řekl, na forum přispívám teprve od února loňského roku a uštědřil jsem na něj tolika písmenek. Doufám, že pokořím další třítisícovku Ale nevím, zda mohu mít ještě nějakou hvězdičku za počet příspěvků, myslím, že inventář je konečná stanice
Lidičky, je mi tu s vámi dobře, těším se na Kokořín, takže není co řešit.