Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    CHAT TEĎ???

    Bývalo dobrým zvykem, že jsme se na Silvestra sešli na oficiálním klubovém chatu. Doufám, že i letos se tam potkáme Chatzy je jen pro 10 připojených, to by mohlo být zoufale málo...
  2. Pak Ti ho na Aukru prodá zpět
    • 7
  3. Super, dík za tip a podrobný popis. Dá se tam platit kartou? V kolik otevírají bazény?
  4. Dívka s přítelem vejdou do baru. Při rozhodování, co si mají objednat, dívka tvrdí příteli, že předcházející večer ochutnala nový, vynikající nápoj a že ho musí také okusit. Dívka si pro sebe objedná pivo a pro přítele dvě skleničky, skleničku krémového likéru BAILEY\'S a skleničku citronové šťávy. Potom mu vysvětluje: \"Musíš vypít BAILEY\'S a udržet jej v ústech. Nato vypij citronovou šťávu a také ji musíš udržet v ústech.\" \"Mladík na to hledí velice skepticky, ale když vidí jak je nadšená,rozhodne se, že to tedy zkusí. Nejdříve BAILEY\'S: příjemný pocit blaha, je sladké, smetanové, v ústech velice příjemné. Následuje citronová šťáva. 0,1 sekundy: Krémové BAILEY\'S se srazí. 0,3 sekundy: Mladíkův obličej dostává barvu citronové šťávy. 0,6 sekundy: Mladík váhá, zda má zvracet nebo směs spolknout. 1,5 sekundy: Dívka se nakloní k mladíkovi a pošeptá mu do ucha: \"Jmenuje se to POMSTA ZA ORÁL!\"
  5. Péťa

    Táhlo víčka nádrže 406

    Ty si z toho děláš srandu, ale ono to opravdu funguje. Nevím jak, ale funguje! PS: prodávám vhodné neodymové magnety, jeden pár za 850,-- Kč (+ poštovné a balné)
    • 26
  6. Péťa

    Táhlo víčka nádrže 406

    Magnety mají dvě ohromné výhody: 1. při tankování ošálí stojan a ten pak počítá pomaleji (tak cca o 7%, tzn. natankuješ 70l ale zaplatíš jen 65l) 2. sníží spotřebu vozidla o cca 24% - a to je už znát :D:D:D:D :P:P:P:P ;););)
    • 26
  7. Ten bude rád, až si to prohlídne
    • 27
  8. Altmane, takže jen ukradl trochu benzínu a reakce policie nebyla adekvátní.
    • 47
  9. Péťa

    Loučím se s Peugeot CLUBEM

    Stejně Ford fórum je nic moc Teda alespoň ford-focus fórum. Jiné nesleduji
    • 22
  10. Tak já nevím, takový umění a tady se to zvrhne v ...
    • 35
  11. http://cs.wiktionary.org/wiki/vi%C4%8F#v.C3.BDznam
    • 35
  12. viď
    • 35
  13. vendelinku: http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=13
    • 35
  14. http://hledy.ic.cz/JAN_SAUDEK-FOTO.pps
    • 35
  15. Hodnotit zákrok, když už je \"vše jasné\" a v klidu v teple za klávesnicí, to chce opravdu hrdinství a velkou dávku zkušeností. Myslím, že stačí vyšetřování, které se rozeběhne, zda zákrok byl oprávněný a přiměřený. U firmy, jako je PČR, bohužel platí presumce viny.
    • 47
  16. Altmane, nepřekvapil jsi mě. Takže podle Tebe měli uzavřít celou Plzeň a kontrolovat každou škodovku? To asi těžko, že? Předpokládám, že vysílačkou zavolali o posily. Jen nechápu to nezúčastněné policejní auto. Asi nebyli na příjmu. U nás v kraji už mají všechna policejní auta GPS a operační pak hezky vidí, jaké auto má v blízkosti a podle toho může reagovat. V Plzni to bude teprve někdy v roce 2014
    • 47
  17. Péťa

    Nastavení routeru Edimax

    Připoj si router a PC, tak, aby na PC jel internet a spusť na něm TeamViewer (http://www.teamviewer.com/cs/index.aspx) - já Ti to na dálku pak nastavím [upravil dne 28.12.2013 20:10 od Peta]
    • 63
  18. Není prasklá žárovka?
    • 11
  19. Tak co řešíš. Šup s ní do záruční opravy...
    • 29
  20. A leštit, a leštit, a leštit, a ...
    • 54
  21. Kupuji jedině v Číně
  22. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Často zaparkuji podle auta vedle mě a říkám si, že když odjede, budu vypadat jako magor Blbý je, že supermarket chce mít na parkovišti xxxx parkovacích míst a tak to načárají podle nějaké normy z roku 1965. Jinak nechápu, kde tu rozteč berou.
  23. To je tohle auto: ???
    • 29
  24. Péťa

    Nastavení routeru Edimax

    Předpoklám, že potřebuješ routovat a na 100% máš blbě nastavenou IP adresu na WAN rozhraní. Musíš tam dát tu, kterou máš od poskytovatele internetu.
    • 63
  25. Naftu máš? Když otočíš klíčkem, čerpadlo točí?
    • 29
×
×
  • Vytvořit...