Přejít na obsah

tyjo

Uživatel
  • Počet příspěvků

    166
  • Registrace

Vše od uživatele tyjo

  1. Berner, wurt i RECA prosávají odmašťovač brzd acetonový odpařuje se a plechovka 500 Ml cena cca 100-120 Kč, myslím, že se to vyplatí.
    • 11
  2. tyjo

    Úprava P 807 na cestování

    Mě připadá nelogické aby si vozil v autě další sedačky, když je to spaní jen pro dva, proto je to tak udělané, rozkládací, zatahovací aby si složil bagáž. Přeci nepovezu v autě 5 sedaček a pět lidí a pak na noc dva budou spát v autě a ostatní venku i když zase děti v autě a dospělí ve stanu taky řešení, sedadla se podle mě pod to vejdou, nebo to upravíš tak že se vejdou -).
    • 25
  3. tyjo

    nové auto

    tak to Ti držím palce :-)
    • 47
  4. tyjo

    nové auto

    Promiň, ale tohle nechápu, aut je jak sr...... a každé si vždy najde kupce, C8 , P807 určitě není v ČR ani SR málo, dneska není vzdálenost kam se nedá dojet. Jeslti ti tvoje předchozí odešlo do věšných lovišť, ok, ale volit hned první třeba na které narazíš, já jezdil do bazaru 2 měsíce než jsem majitele udělal o 25 tis dolu a stejně prodal.
    • 47
  5. tyjo

    nové auto

    Uvedení do provozu ? Ono je to stejně jedno, určitě to máš na super leasing min na pět let a další bonusy jako navigace zdarma, pojištění atd, ale nechci rýpat, já se osobně AAA vyhýbám hodně velkým obloukem......
    • 47
  6. tyjo

    nové auto

    Hmmmmm další AAA auto....... Má to cenu komentovat ? :-( . Jinak držím palce aby to aspoň jezdilo.... Podle inzerátu je to 2004 a né 2005 http://www.aaaauto.sk/sk/citroen-c8/car.html?id=5552093&make=23&model=1218 A není to nějak moc peněz ? Bez těch jejich úžasných slev za 2004 ku 6300 Eur * 25 = 157...... [upravil dne 5.7.2012 21:59 od tyjo]
    • 47
  7. tyjo

    Úprava P 807 na cestování

    http://hobby.idnes.cz/vestavba-skladaci-postele-do-auta-dlf-/hobby-domov.aspx?c=A120626_113823_hobby-domov_mce vypadá to moc pěkně, možná vemzu do ruky svářečku a něco si z toho vyvařím :-)
    • 25
  8. tyjo

    prum spotreba dle kw obsahu a vyroby

    Tak přídám trochu do mlýna Citroen C8 rok 2007 103 kW obsah 2.0 i 16 V najeto 100.000 km benzín průměr za cca 2000km 9.3 l /100km průměrná rychlost 55 km/hod. Město cca 30% Dálnice 20% Okresní silnice 50 % ( z toho 40% cesta do 15 km ) Zatížení : 60 % 2x dospělí, 2x dítě + kočár a veškerý cirkus Humberto 20% 1x dospělí, 2x dítě + kočár ..... 20% 4x dospělí a 2x dítě + kočár .... Jsem spokojen, čekal jsem že bude problém udržet pod 10, ale není to tak složité, jezdím lehká noha, ale dálnice 130 a okresky lehce přes 100.
  9. tyjo

    Co vy na to?

    Pěkně udělané stránky s podporou SEO :-) Ale mě se to netýká, jezdím na benzín
    • 71
  10. tyjo

    Odkládací prostor mezi sedadly

    Ja jsme mu zatim napsal email, ale žádná odpověď, pořád čekám a vyčkávám.
    • 13
  11. tyjo

    Odkládací prostor mezi sedadly

    Díky super informace ten nabízený box za 350 vypadá slušně, asi do něj půjdu.
    • 13
  12. kolegové dneska jsem po očku nahlížel v ulici do jedné C8 r.v. cca 2003 a mezi sedadly v přední řadě jsem zahlédl celkem vkusný odkládací prostor, myslím si že to byl originál, vzadu to bylo na dvě lahve, uprostřed na nějaké drobnosti, nemáte to někdo v autě, případně dalo by se to někde zarozumný peníz sehnat ?. Já tam mám prázdný prostor, který se u nás vyuřívá v případě potřeby na přelezení dozadu k dětem, když je potřeba, ale pokud by to mělo efekt, klidně bych do toho šel.
    • 13
  13. tyjo

    dá se "tunit" autobus??

    V čem spočívá ten tuning ? Aby obšitím volantu zamaskoval že to má najeto 300 tis ?
    • 59
  14. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    říkali jsme že v AAA nebrat :-))
    • 44
  15. tyjo

    vin ověřit!!!

    Nikdo mi také zatím neodpověděl, psal jsem jeslti je možnost i C8 a napsal jsem VIN, ale zatím nic, žádná opověď.
  16. tyjo

    Kdo půjčí příčníky??

    Nejsem extra znalec, ale myslíte si že se dělala i verze bez kolejnic ? mohl by si tu střechu vyfotit ? a poslat to sem na forum, docela by mě to zajímalo.
    • 15
  17. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    Proč by to někdo stáčel o 10 nebo 20 tis km ? to je docela divné :-) [upravil dne 26.5.2012 08:22 od tyjo]
    • 44
  18. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    Jaroslava26 už postoupila na jiný level, auto za stejne penize, určitě bude lepší než to v áčkách, ale nechápu proč někdo když bazarník kupuje sedačky do třetí řady, aby machroval že je to 7 místné, proč nekoupí stejnou barvu :-( http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/807/10194101?goFrom=list A ta záruka najetých KM, no neber to když to má 0 km, takže je to nové auto :-). Km odhaduji tak 190-220 tis. [upravil dne 25.5.2012 11:48 od tyjo]
    • 44
  19. tyjo

    vin ověřit!!!

    Poprosím o jakékoliv informace VIN : VF7EBRFC13358519 , předem moc děkuji.
  20. tyjo

    vin ověřit!!!

    Umíte prověřit jen Peugeoty nebo i Citroen C8 ? Děkuji za odpověď.
  21. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    To je cena ze které se mi dělá šoufl, já jsme si řekl, že za auto nedám více jak 200 a nedal jsem.....
    • 44
  22. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    na to prověření je asi jiná sekce, mít 260 tak se chvíli poohlížím a nekoupím první auto které je naleštěné v áčkách, to je můj názor, protože aut je jak s..... a nikdy není nic tak horké aby to nepočkalo :-)
    • 44
  23. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    Taky to vůbec nemusí být toto auto co je na fotkách za tuto konkrétní cenu, je dost možné že jich tam mají více kusů a inzerují a chtějí chytit kolouška do bazaru to stačí on si pak něco vybere !!!!!!
    • 44
  24. tyjo

    Peugeot 807 zkušenosti

    Od roku 2007 svítí do červena, tedy aspoň ten můj :-)
    • 44
  25. tyjo

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    jo to určitě, říkám, kdybych je už draho nekoupil, beru je okamžitě.....
×
×
  • Vytvořit...