Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Miras tuní káru

    Já je chtěl taky ale v bílé barvě. A taky to nevyšlo. Jinak ty Mirasově káře opravdu sluší.
    • 68
  2. Radku a co tohle? Cena je sice 3200,- ale je to TESH- podle mě jedna z nejlepších replik- např. když porovnám sváry na TESHI a na Walkeru tak to vypadá jak kdybych druhý jmenovaný svařoval já sám.:cool:
    • 62
  3. BoneDaddy

    jak na promáčklé dveře?

    A co ten suchý led? S tím máte někdo zkušenost nebo je to hovadina? Nějaký dobrák mě dal nejspíš pěstí do kapoty.
    • 8
  4. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Má to někdo kliku. Ba ne, já se poohlídnu po tom z laguny, nebo tam možná nechám to co mám. Origo 406.
  5. Já jsem je tam už jednou kupoval kolegovi na BMW. Jsou ochotný, poradí ti. Kvalita byla dobrá. Myslím že pokud nenajdeš někde blíže k bydlišti další firmu tak ti to pošlou i na dobírku. Cenovka je bohužel taková jaká je. A blbost to není. Taky se mě hodně líbí, ale nechci se vrtat v budíkach zatím. Mohlo by se jim to stát osudným.
    • 7
  6. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Tak za tu cifru.
  7. TADY Doufám že hledáš toto.
    • 7
  8. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Jo to je vončo. Ale asi jen s nárazníkem co? No hold to vidím na vrakáč. Na to ze 607 si nechám zajít chuť. [upravil dne 27/6/08 BoneDaddy]
  9. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Ferry, a nenašel by si mě prosím original číslo alespoň z té 607 v serviceboxu? Já samotné lízátko nějak nemůžu najít. Už jsem to našel: oe čislo 7414 KR- cena 1493Kč. [upravil dne 27/6/08 BoneDaddy]
  10. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Myslím že nemá. Jinak ten nárazník s těma dírama jak si dával obrázek je určitě z laguny -98, to lízatko co má blizzard, je z nárazníku z laguny 99-. Alespoň podle mě. Stejně jsem nikde nenašel žádný na prodej tak je to jedno.
  11. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    To jo, ale nebyl drobny facelift v roce 1998?
  12. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Ale ta co má blizzarduv bratr je jeste novejsi podle me.
  13. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    :myslim Ne. 406 s lízátkem z Laguny.
  14. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    To lízátko vypadá líp než to moje originálni sakra. Btw. čakom psal že má z 607 ale nenašel jsem ani to. Kdepak jste je kluci vzali?
  15. BoneDaddy

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Děkuji.
  16. BoneDaddy

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Foto ze včerejšího večera: Pracovní název: SOUDNÝ DEN:cool:
  17. BoneDaddy

    308 RC Z se bude vyrábět!

    Mně se to nelíbí.
    • 13
  18. BoneDaddy

    těsnění pod víkem ventilů

    Přidám se. Nenašel jsem nikde přímo na tvoje auto. Ani v německým katalogu a neuspěl jsem ani v service boxu (asi neumim hledat). Jedina možnost co mě vylezla, je že by to mohlo být stejné se 406 1.8 16V (to je podle mě blbost:myslim) - tuto možnost jsem našel v papírovém katalogu značky Glaser. Pokud by to nebyla blbost tak za 300,-Kč. Foto toho co jsem našel .
    • 16
  19. BoneDaddy

    \"Posra... peugeot\"

    Tohle mě hodně pobavilo. Jinak ty potvory jsou hrozný.
    • 26
  20. BoneDaddy

    Tak jsem trochu \"led diodoval\"

    Pěkné Přémo. A to že to je kopie Audi na tom nic nemění.
    • 52
  21. Tak to souhlasím. Zasmál jsem se dostatečně při čtení toho Rebikova románu.
    • 30
  22. BoneDaddy

    zadek

    Ale já se do něj nenavážím, jde jen o upozornění a v podstatě o snahu aby to příště udělal líp (myšleno vlákno na foru). Nevim proč v tom vidíš navážení se A pkud chtěl ukázat jak pokračují upravy tak není nic jednoduššího než pokračovat ve vlaákně který založil kvuli tomu aby nám auto ukázal, pěkně by tam upravy šli za sebou tak jak je dělal, takhle to bude rozstrkaný všude po foru a po čase nikdo nepochopí že to vlastně navazuje na nějaký vlákno zapadlý někde hluboko ve foru O tom že chtěl ukázat auto po laku žádná, ale měl to dát do toho svého vlákna kde už s tím vlastně začal. Takhle udělal vlákno, který nazval ZADEK a to co tam dal byly 3 po sobě jdoucí fotky bez popisu. Myslím, že Radkovi jde o to, aby to příště dal k sobě když se to týka stejné věci a nebo to alespoň rozumně nazval a něco sdělil. Žádný navážení v tom nevidím. [upravil dne 23/6/08 BoneDaddy]
    • 87
  23. BoneDaddy

    zadek

    To ET je nějaký podivný. Jinak souhlasím s ozzym, což už jsem ostatně psal do toho tvého minulého vlakna. Akorát obdivuju tu práci co si s tím dáš.
    • 87
  24. BoneDaddy

    Dnesni bourky-uz?

    Já ráno solidně zmoknul.
    • 56
  25. BoneDaddy

    Rodinný vůz-tuning

    Hned to vypadá líp Pe.Tře.
×
×
  • Vytvořit...