Ale já se do něj nenavážím, jde jen o upozornění a v podstatě o snahu aby to příště udělal líp (myšleno vlákno na foru). Nevim proč v tom vidíš navážení se
A pkud chtěl ukázat jak pokračují upravy tak není nic jednoduššího než pokračovat ve vlaákně který založil kvuli tomu aby nám auto ukázal, pěkně by tam upravy šli za sebou tak jak je dělal, takhle to bude rozstrkaný všude po foru a po čase nikdo nepochopí že to vlastně navazuje na nějaký vlákno zapadlý někde hluboko ve foru
O tom že chtěl ukázat auto po laku žádná, ale měl to dát do toho svého vlákna kde už s tím vlastně začal.
Takhle udělal vlákno, který nazval ZADEK a to co tam dal byly 3 po sobě jdoucí fotky bez popisu.
Myslím, že Radkovi jde o to, aby to příště dal k sobě když se to týka stejné věci a nebo to alespoň rozumně nazval a něco sdělil. Žádný navážení v tom nevidím.
[upravil dne 23/6/08 BoneDaddy]