Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    No jo, je to tam. Omlouvám se za moji slepotu.
    • 26
  2. To máš vlastně pravdu. Tak směle do toho.
    • 7
  3. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    Děkuju za nabídku ale zatím na nich jezdím. Tak se uvidí co potom. Btw: Dundee- jakou barvu nakonec zvolíš na disky? V tom tématu jsem výsledek nějak zaspal.
    • 26
  4. Na co ty taky hned nemyslíš?
    • 7
  5. Nápodobně. A to s tím capslockem: nepsal s ním náhodou xxxx- ten tuner? Co psal ještě w apod.? Už tehdy někdo psal to co MirasCC dnes správně zoopakoval. [upravil dne 15/12/08 BoneDaddy]
    • 85
  6. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    Ten sprej, co použil kolega mám doma, ale zatim jsem ho nepoužil ani na poklice. Nějak tomu nevěřim- neni tam žádný tužidlo... To samý je bezbarvej lak ve spreji, taky bez tužidla. A tužidlo je potřeba k tomu, aby lak pořádně vytvrdnul a nepraskal nebo se neloupal;) Tak jsem zase o něco chytřejší. Akorát bych to zrovna na svých kolech nepokoušel. Jsem dost levej takže bych je případně svěřil radši odborníkovi.
    • 26
  7. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    Hlavně jsou jak protáhnutý pletivem. Poškrábaný dlouhýma tenkýma škrábancema. Občas někde odřený a nějakej odborník je po sundání z auta pouštěl na asfalt z přední strany, takže mají pobouchaný ty nejširší místa na paprscích. :bacha:bacha Jelito. Opravit jo, ale za jakou cenu. Mě řekli nejmíň 1000 za kus.
    • 26
  8. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    Hmm já jsem zvědav jestli někdo ty pružiny udělá. No ty kola- z dálky to jde, ale z blízky:bojim:bojim. Mělo je nějaký prase.....
    • 26
  9. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    Mě to povídej, stačí mi 2 minuty na trošku mokrý silnici a můžu mejt celý auto:/ A to to mám ještě zalezlý. Tak nějak bych to chtěl mít. Co máš na zimu 14\" nebo 15\"? 15\" pokud ještě neseženu něco z hliníku:aut Ne, u 15\" plechu zůstanu. Prozatím. Letos už mám nově obuto.
    • 26
  10. BoneDaddy

    Alu kola

    Tak si to zkus dát v pokusech nanečisto. Návod jak vkládat fotky třeba TU.
    • 98
  11. BoneDaddy

    A pak že nerostou

    To nééé. Já už se krotím. Sakra, abych to bral vážně. Zase tak daleko to ke mě nemáš co?
    • 45
  12. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    Mě to povídej, stačí mi 2 minuty na trošku mokrý silnici a můžu mejt celý auto:/ A to to mám ještě zalezlý.
    • 26
  13. BoneDaddy

    A pak že nerostou

    Tak tak. Dave405: děkujeme za svolení. Jdu na to :blicismajlik,
    • 45
  14. BoneDaddy

    datazecek:))))malej

    On to nemyslel špatně, jen jestli dáš ET 24 místo origo 15 nebo18 tak to na normálně širokých kolech bude fakt vypadat jako ta tramvaj:D:D:D Ono Čakom nemá normálně široký kola, že:aut:D Mám tam 205/40/17 7x17 ET28 podložky mám objednaný 2 měsíce ale stále čekám:( tady je nějaká fotka jak vypadá ta šalina. lepší bohužel nemám Tak to označení tramvaj opravdu sedí. :D
    • 26
  15. BoneDaddy

    hlasenie namrazy na PC

    To je tak deptavej zvuk jako když vypneš klíček a necháš ho v zapalování?
    • 15
  16. BoneDaddy

    Vyhřívání sedaček

    Myslíš proto že tam je že je teplota automaticky regulována?? Nebo si to zkoušel? No nic. Já to asi testnu zítra. Doufám. Jinak dííky.
    • 21
  17. BoneDaddy

    A pak že nerostou

    Taky houby nepapáš? (sakra ten smajlík je stejně super)
    • 45
  18. no kua Na Béčkovou Vectru stojí kus 900Kč bez DPH takže to se ještě dá. (vlastně jsem rád že tam nemám ty ostřikovače:aut:D)
    • 10
  19. BoneDaddy

    Vyhřívání sedaček

    Faaaakt????? Takže když dám 20 tak bych měl být v poho?? Není tu někdo s látkovou sedačkou kdo by to co nejdřív otestoval prosím???
    • 21
  20. Jo jo, pěkně se to poslouchá.
  21. HAHAHA :D:D
    • 9
  22. BoneDaddy

    A pak že nerostou

    Fuj, houby!!!
    • 45
  23. Tak tohle je mazec. Na jednu stranu zábavné, na druhou k pláči.
    • 33
  24. BoneDaddy

    Rodinný vůz-tuning

    No ty vado. Tohle snad vystavit do srandiček.
  25. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Hledej kolego, hledej. Jsou tady o tom mraky. Se zapsáním větších kol ale málo kdo uspěl.
×
×
  • Vytvořit...