Ten sprej, co použil kolega mám doma, ale zatim jsem ho nepoužil ani na poklice. Nějak tomu nevěřim- neni tam žádný tužidlo... To samý je bezbarvej lak ve spreji, taky bez tužidla. A tužidlo je potřeba k tomu, aby lak pořádně vytvrdnul a nepraskal nebo se neloupal;)
Tak jsem zase o něco chytřejší. Akorát bych to zrovna na svých kolech nepokoušel. Jsem dost levej takže bych je případně svěřil radši odborníkovi.