Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    vyfuk

    Kola se mi docela líbí.
    • 42
  2. BoneDaddy

    interier 106

    Tak přesně tohle dělá koženka. Kůže je špičková věc. Jak já bych jí chtěl.
    • 28
  3. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Zender Challenge 7x17 ET 11. Vím že je sháněl někdo na Octávii na nějakým fóru ale v 15\". Jinak jsem o nich tady neslyšel.
    • 69
  4. BoneDaddy

    406

    Jaký zase? Ty z Astry ve větším nebo tyhle s podložkama?
    • 60
  5. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Néé, nejsou drobný a navíc moje jen tak někdo nemá. Vlastně ani nevím jestli vůbec někdo v ČR. Nevíte o někom?
    • 69
  6. BoneDaddy

    306GTi-6 by Béďa

    Paráda Béďo. Já to chci na svoje autííí.
  7. BoneDaddy

    Rady pri kupe 406-tky

    Myslím že záleží na tom, co to má pod kapotou a jaký je to rok výroby.
  8. Hups. To trošku nevyšlo.
    • 19
  9. BoneDaddy

    406

    ?????
    • 60
  10. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    309GT: vypadá to že máš nejspíš pravdu. Kde se dají koupit???? Nemůžu najít žádný shop. Už jsem našel ale v cizině. Už mám i tady. [upravil dne 27/10/08 BoneDaddy]
    • 69
  11. BoneDaddy

    Tak co, Peugeot nebo Fiat :D

    Jen si vybrat.
    • 12
  12. Hanys55- moc pěkný autopark.
  13. Trochu mi připomínají Forresta Gumpa.
  14. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Jestli dobře čtu tak má na pneumatikách napsáno 205/50 ZR 17.
    • 69
  15. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Třeba se její majitel přihlásí sám. Má totiž na dvířkách nádrže černou samolepku P-C. Proto mě to zajímá.
    • 69
  16. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    No mě na ní nejvíc zaujal ten výfuk co si pamatuju a potom kola.
    • 69
  17. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    A nezná někdo tuto 406?????
    • 69
  18. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Bohužel ne, byl jsem tam jen na skok a popravdě mě tyto věci ještě moc nezajímaly. A navíc by nebyly moc vidět když koukám na to druhé foto.
    • 69
  19. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    A bohužel jsem to fotil já, proto fotky jako vždy stojí za prd.
    • 69
  20. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    • 69
  21. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    • 69
  22. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Ještě dvě mám možná.
    • 69
  23. BoneDaddy

    znáte tuto 406?

    Tuším že jsem ji viděl na tuningu ve Vysokém Mýtě.
    • 69
  24. Některý kousky jsou povedený. :D
  25. BoneDaddy

    406

    Zatím bledě. Ale už jsem dal dohromady to co jsem zkazil. Až bude něco nového tak se jistě přihlásím.
    • 60
×
×
  • Vytvořit...