Závod pěkný. To že Ferrari propadlo mě vůbec nevadí .
BrawnGP:
A souhlasím s Marlinem, že to nebylo po hodně dlouhé době nudné, hlavně co se předjíždění týká. I když loňský poslední závod byl taky docela záživný.
Jardo ode mě taky pochvala nebude. Ten obrázek z e-shopu, který si dával do vlákna když si je řešil dost zkresluje teda.
Takový krásný kola Platin si řešil a pak koupíš tohle.
No hlavně, že ty jsi spokojen.