Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    My chceme foto, třeba do sekce ukažte svoji 406.
  2. BoneDaddy

    Valašská rallye

    Mě vždy podobný případ připomene TOTO.
    • 31
  3. Taky bych chtěl vědět o nějaké podobné firmě v okolí.
    • 9
  4. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Jedním slovem: nádhera.
  5. BoneDaddy

    F1- sezona 2009

    Závod pěkný. To že Ferrari propadlo mě vůbec nevadí . BrawnGP: A souhlasím s Marlinem, že to nebylo po hodně dlouhé době nudné, hlavně co se předjíždění týká. I když loňský poslední závod byl taky docela záživný.
    • 16
  6. BoneDaddy

    406 coupé by tom406

    Tome, ty chlape jeden, ty mě ničíš.
  7. BoneDaddy

    Honda - co to je zac ?

    Tady je slíbené video. Konečně jsem se dostal k tomu abych ho někam nahrál.
    • 21
  8. BoneDaddy

    olej pro 406 coupe 2.0

    PEUGEOT; 406 Coupe (8C); 2.0 16V Množství náplní a specifikace Motorový olej s filtrem 4,25 Litr Specifikace motorového oleje ACEA A3
  9. BoneDaddy

    jaké tlumiče zvolit?

    Tady - kontakty. A zde je katalog Bilsteinu. Kdyby ses pro ně náhodou rozhodl nebo by si měl nějaké otázky tak napiš U2U.
    • 18
  10. BoneDaddy

    Pneu za 50%

    Něco mi řiká, že ajven si tu jednu sadu vezme pro sebe nebo pro někoho z rodiny.
    • 23
  11. BoneDaddy

    jaké tlumiče zvolit?

    Plynový Bilstein- označení zadních na tvoje auto- BNE6124. Do těch půjdu až odejdou moje.
    • 18
  12. BoneDaddy

    alu kola

    Je tam ten popis přímo z Peugeotu: 5,5J x14 4-16 = šířka x velikost počet děr- ET;)
  13. BoneDaddy

    alu kola

    Víme: PLECH RÁFEK 5,5 J14 FBH4-16 FWP - BÍLÁ BANQUISE - RALLYE 0000540195 PLECH RÁFEK 1 369,00 CZK 1 629,11 CZK 1 629,11 CZK
  14. BoneDaddy

    radostná novinka

    Blahopřeji.
    • 41
  15. BoneDaddy

    znak lva

    Honzo, prosím tě napiš, jak je ten znak velký??
  16. Ještě jsem ho tam ani nedal. Není čas nebo je proti počasí.
    • 32
  17. Já se dočetl přesného opaku. Někde tu bylo vlákno kde to pěkně vysvětlil Fakir. Tady. Já koupil nakonec K&N.
    • 32
  18. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Blizzarde taky se těším na fotku.
  19. BoneDaddy

    Tak nám padla vláda

    On u nás někdo vládnul? Stejně by mě zajímalo co se tím změní. Možná tak budou dřív volby, to je tak vše.
    • 75
  20. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Ondro no tak to mě mrzí. Ať to dáš brzo dohromady.
  21. Takhle to dopadá když musí mít člověk všechno. :D:aut:aut čakom: tak ty jsi ztracený případ. :aut
    • 29
  22. BoneDaddy

    Alu kola P205

    Ne. Velký ET.
  23. Jardo ode mě taky pochvala nebude. Ten obrázek z e-shopu, který si dával do vlákna když si je řešil dost zkresluje teda. Takový krásný kola Platin si řešil a pak koupíš tohle. No hlavně, že ty jsi spokojen.
    • 29
  24. BoneDaddy

    Elektrony 307

    durino666: a jaká to je velikost, šířka, ET?
    • 33
  25. BoneDaddy

    Peugeot Boxer automat

    Stránkou myslíš asi TOTO.
×
×
  • Vytvořit...