Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    bastl 206

    Úlet. Stane se.
  2. Další věc, s kterou nezbývá než souhlasit.
  3. Naprostá pravda. Ve všem jsem s tebou za jedno. Co vstřiky? To že je na x kusech 1.9TDi mrchách při první výměně rozvodů rozsekaná napínací kladka s tlumičem a že stojí v replice 5000,- to už nikdo nenapíše.
  4. Dej sem VIN kód auta. Podle originál čísla by se to mělo poté dát určit.
  5. Tak v tomhle si jednoznačně rozumíme. ozzy: dobře mu tak.
  6. jozefsv: by si se divil kolik se jich najde. Denně se s tím setkávám, sice ne na 3.0 V6 ale pokud je ta pumpa v rozvodech tak nevidím důvod ji nevyměnit. A k tomu seznamu: v podstatě jsem to měl tedy vše OK, vodní pumpu jsem dopsal u obrázku.
  7. BoneDaddy

    405 T16 - kolik za ní ???

    Klasika.
  8. Tam jsou 3 ne? Tak ještě obrázek: Mirasi, řekni mě prosím číslo té kterou tam nemám a já to doplním. Ve výčtu ještě není vodní pumpa takže to bude v originále dalších 4500,- cca. A samotná kladka za 11000 mě přijde jako blábol. [upravil dne 19/8/08 BoneDaddy]
  9. BoneDaddy

    mimo téma

    Nějak se mi ty obrázky nechtějí ukázat. Ha, jsou tam. A jsou extra velký. Příště je radši zmenši. Podle mě je zbytečné s tím jet přímo do Daewoo. Myslím že si s tím poradí šikovný lakýrník a klempíř (nepoznám z tý fotky jestli to je hodně promáčklý) . [upravil dne 19/8/08 BoneDaddy]
  10. BoneDaddy

    mimo téma

    Tak to dejte k normálnímu klempířovi a lakýrníkovi a ne do Daewoo. Pokud je to jen za blatník tak to je docela masakr. Věřím tomu že tam to bude levnější.
  11. S tou cenovkou opravdu souvisí jak napsal Fusion nutnost rozdělat předek auta. Jinak sadu jsem nikde na tento typ motoru neviděl. Třeba Pe.Tr nějakou najde v Peugeotu ale v replice jsem nikde nenašel (pouze na model 152kw).
  12. K zatřídění true 10 987,25 CZK Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba 00000816H3 ŘEMEN 2 597,31 CZK 3 090,80 CZK 3 090,80 CZK 0000083059 KLADKA NAVÍJEČE 2 240,83 CZK 2 666,59 CZK 2 666,59 CZK 0000083058 KLADKA NAVÍJEČE 2 197,42 CZK 2 614,93 CZK 5 229,86 CZK Pro informaci uvádíme maximální doporučené ceny náhradních dílů váš/vaše země. Cenový odhad, s výhradou demontáže, mimo fakturaci případné recyklace odpadů. Celkem bez DPH 9 232,98 CZK Celkem s DPH 10 987,25 CZK V Peugeotu pokud jsem něco nezadal špatně.
  13. Jakube106GTi a ty máš jakou? Nějakou NO NAME nebo značkovou? Když už to kluci řeší.
  14. BoneDaddy

    405 T16 - kolik za ní ???

    No to je dobře. Tuhle myšlenku rychle zapuď, za chvíli by se ti po ní stýskalo. Fakt by ji byla škoda. Minule mi někdo z Téčkařů psal že závidím a trochu měl pravdu. :D
  15. BoneDaddy

    Až moc měkej plyn

    To záleží na typu lanka myslim.
  16. BoneDaddy

    405 T16 - kolik za ní ???

    No to jsou věci. Cenovku si vůbec netroufám odhadnout. Nebude jí škoda?
  17. BoneDaddy

    Jake mam v aute radio?

    Ahoj. Vítám tě mezi námi. První problém: strejda ma ve 406 rádio Panasonic na kazety a v kufru CD měnič Clarion- vypalovaná CD mu tam hrají líp, jak v mé 406 kde mám orig. rádio Clarion. Stačí když má to CD vypálené co nejpomalejší rychlostí. Jinak taky řeším co s rádiem a ze stejného důvodu (estetika) nechci měnit to originální které tam krásně pasuje. Proto mě taky zaujal ten tvůj první odkaz na ten adaptér. Tudíž by mě také zajímalo jestli to tam půjde. A co se týká typu rádia, tak ti snad někdo poradí, já se v nich taky moc nevyznám.
  18. Ano. Kdysi jsem se po tom ptal, bylo mi řečeno až 17000,- s prací. Ale na novějším modelu.
  19. BoneDaddy

    jake by jste si koupili?

    Jo ty vypadají pěkně, akorát mi přijde že jaksi zmenšují kolo cekově. Mě se opravdu líbí ty Platiny P37: Viděl jsem je na 306Cabrio v 16\" a vypadaly špičkově.
  20. BoneDaddy

    Foto svatba Zipík & Markétka

    Přidávám se ke gratulantům. Taktéž přeji mnoho štěstí a ať Vám vše vychází dle představ.
  21. BoneDaddy

    jake by jste si koupili?

    Radši ty Platiny. A když už Platiny, tak P37.
  22. BoneDaddy

    kila dolu aneb trocha odlehčení..

    Budeš lakovat lišty?
  23. BoneDaddy

    ciry svetla

    Dopředu varianta 1, dozadu varianty 4.
  24. BoneDaddy

    peugeot ako prve auto

    Zrovna pro tebe by byla vhodná ta 405 1.9D kombi po Oddiem. Je ještě volná? Tak už je zarezervovaná ale podle popisu to vypadá že sháníš něco takového: 405 kombi 1.9D [upravil dne 18/8/08 BoneDaddy]
  25. Prosím nevíte někdo, jaké parametry má rádio RD3 Clarion v Peugeotu 406? Myslím výkon apod.? Děkuji
×
×
  • Vytvořit...