Přejít na obsah

tomik1987

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 240
  • Registrace

Vše od uživatele tomik1987

  1. no tak vlakna som hľadal toto som našiel aj ja ale neodpovedalo mi na moju otazku, či stačí odkrútiť tie 3 šrouby či koleso padne a dá sa to vymeniť tak alebo je nutné skladať celý tlmič a tak to meniť???
    • 9
  2. Zdravím menil niekto už ložiská na uložení tlmičov? je to nejaké zvlášť ťažké? či stačí odkrútiť tie 3 šrouby??ďakujem
    • 9
  3. tomik1987

    chybná pačka smeroviek?

    nejako sa mi nedari najsť ten návod na tie smerovky. vie mi niekto hodiť link???please.
  4. tomik1987

    športový výfuk a zvuk na HDI

    no dva výfuky vyzerajú super, len ako docielite ten výrez čo ma napr. 406 od výroby??? lebo to neni vyrezané ale urobený odliatok. keby že sa vyreže take niečo na druhej strane tak by to nebolo už také.
    • 41
  5. tomik1987

    chybná pačka smeroviek?

    je to ročnik 2003 tak to bude mux, viete mi hodiť len link . lebo nejako som to nenašiel =(
  6. verím tomu, že sa to už riešilo. ale nenašiel som Mám P 406, 2,2 hdi, keď vyhodím smerovku do prava a potom vytočim ostrejšie do ľava, tak mi nielenže vypne smerovku. ale začne mi blikať do ľavej strany. Je potrebné meniť páčku? alebo sa to dá aj nejako inak ošetriť? už mi to robí dlhšie a začína mi to liezť na nervy =(
  7. hej je to 406 2,2 hdi, ospravelnujem sa ze som zabudol. ale predtým, ked som riešil tento problém tak mi elektromagnetický ventil vôbec nefungoval, ani membrána vôbec nepracovala teraz ked je ventil vymenený. tak už začala aj membrána pracovať, hadičky sú skontrolované, jedna vymenená. ale stále to vypíše tá diagnostika a tá chyba s elektromagnetickým ventilom nie a nie vymazať =(( ventil sme včera aj merali pracuje všetko. ostatné ventili tiež sú ok. aj hadičky. tak preto neviem čo ďalej . a hlavne prečo nedovolí tu chybu ani vymazať s tým elektromagnetickým ventilom. ako auto chodi ako drak, nehádže ho už ani do núdzového režimu. ale aj tak ma to trápi. v servisoch som to mal viacerých a všetko ok. vraj.
  8. Viete poradiť??? stále mi vypisuje chybu cez Peugeot planet Trvalá závada, okruh nasávaného vzduchu. Elmag. ventil zkratovaný na kostru nebo ma prerušený obvod. Keď naštartujem motor tak mi nahodí aj trvalú závadu, že tlak na turbo je väčší než je požiadavok, po vymazaní chýb všetko odstraní ale hore spomínaná chyba s elmag. ventilom stále svieti. auto chodí nehádže ho do núdzoveho režimu všetko ide. akurát som prehodil aj nový elmag. ventil keďže ten blbol. a neviem kde je chyba =((
  9. No tak mne zas búcha v zadnej naprave . komplet som menil všetky tyčky, silnbloky. ešte idem meniť tlmiče a hadam to bude už ok. ale dnes ked som rýchlejšie vybral ostrú zákrutu tak mi začalo dosť silno búchať v zadnej naprave. a nešlo to utíchnúť. bude to tými tlmičmi??
    • 68
  10. tomik1987

    ukažte svoji 406

    z boku
  11. tomik1987

    športový výfuk a zvuk na HDI

    no to hej veď železiarne nie sú ďaleko :D:D
    • 41
  12. tomik1987

    ukažte svoji 406

    no tak takto vyzerala práca
  13. tomik1987

    ukažte svoji 406

    strecha =( myslel som si že ma porazí, keby som tie detiská chytil tak by sa mali pch.
  14. tomik1987

    ukažte svoji 406

    Tak tento rok som sa rozhodol že urobím generálku, brzd a zadnej napravy. brzdy už len tak tak brzdili a ručná mi vôbec nebrzdila čo mi spôsobilo aj ďalšie problémy. tak som menil komplet brzdy platničky, kotúče, ručnú, lánká. no všetko čo sa dalo. taktiež všetky silentbloky v zadnej naprave aj tyčky. urobená geometria tak hadam to bude už ok. a nebude drať pneumatiky =)) Taktiež som mal auto nejaké dotlčené detiská mi hodili minulý rok skalu na strechu auta, a keď mi povolila ručna tak mi ušlo do stlpu auto =( a ešte mi to nejaký expert šuchol cez dvojo dverí. tak som dal porobiť aj esteticky. kapotu a narazník. boli dostrieľané od skaliek. a už som vyriešil aj všetky závady na diagnostike. teda trvalé. tak tu dávam nejaké fotočky =))
  15. tomik1987

    Koroze

    no ja som to teraz kontroloval. ale našťastie je to tam čisté
    • 35
  16. tomik1987

    športový výfuk a zvuk na HDI

    no tak skus. myslím si, že by to viacerých zaujímalo. =)
    • 41
  17. tomik1987

    športový výfuk a zvuk na HDI

    no tak to bude v pohode. ja zas nechcem aby mi to hučalo. viac menej mi ide o ten celkový vzhľad. ale len koncovku nechcem. len neviem aky by som mal mať aby to super vyzeralo.
    • 41
  18. Seriový výfuk už doslúžil a rozmyšľam nad kupou nového dosť v poslednom čase rozmyšľam aky zvuk by mal asi športový výfuk na 2,2 HDI??? nejaké nazory
    • 41
  19. no tak buduci vikend sa snad do toho pustim. a hadam to pôjde.
    • 42
  20. no aj ja sa pripojím,mam otazku. kde sa to v diagnostike nastavuje??? mam PP2000 a som v tom začiatočnik tak aby som niečo nepokazil. ak je možné a bude mať niekto kusok času tak aj obrazovu prilohu by som bral. veľmi pekne ďakujem.
    • 42
  21. tomik1987

    PLANET 2000

    no vieš ja skúšam ale len v takých veciach čo som si istý ale napr. nastavovanie veci tak toho sa kusok bojim
    • 50
  22. tomik1987

    PLANET 2000

    ved soft hej. ale manual by som chcel v češtine alebo v zrozumiteľnom jazyku.
    • 50
  23. tomik1987

    PLANET 2000

    alebo už len niekoho najsť čo je fakt super po anglicky
    • 50
  24. tomik1987

    td nebo hdi?

    no tak môj skromný názor je: že záleží či chceš niečo novšie alebo staršie. a potom záleží od toho ako sa predchádzajúci majiteľ staral o auto. a podľa mňa keď sa človek o auto stará tak to auto sa mu aj odvďačí. ja mám 2,2 hdi fap vybratý. a pohoda. najde sa tam sem tam niečo ale nič také vážne. ale auto ma ešte v živote nesklamalo. naštartovalo aj cez tuhé mrazy a aj spotreba je v pohode. tak som rád. auto má najazdených 199 tis.
    • 53
  25. tomik1987

    PLANET 2000

    myslím manual
    • 50
×
×
  • Vytvořit...