hej je to 406 2,2 hdi, ospravelnujem sa ze som zabudol. ale predtým, ked som riešil tento problém tak mi elektromagnetický ventil vôbec nefungoval, ani membrána vôbec nepracovala teraz ked je ventil vymenený. tak už začala aj membrána pracovať, hadičky sú skontrolované, jedna vymenená. ale stále to vypíše tá diagnostika a tá chyba s elektromagnetickým ventilom nie a nie vymazať =(( ventil sme včera aj merali pracuje všetko. ostatné ventili tiež sú ok. aj hadičky. tak preto neviem čo ďalej . a hlavne prečo nedovolí tu chybu ani vymazať s tým elektromagnetickým ventilom. ako auto chodi ako drak, nehádže ho už ani do núdzového režimu. ale aj tak ma to trápi. v servisoch som to mal viacerých a všetko ok. vraj.