No nie som odborník. ale pokiaľ mám správne informácie tak hodnota korekcii vstrekova má byť čo najbližšie k 0 na voľnobehu a to je jedno či -0,8 alebo +0,8 ale to Vám mohol potvrdiť niekto, kto je väčší odborník. A to je tu jeden. myslím si že budete vedieť o kom hovorím.Ale počul som že ani meranie korekcií nieje 100%. Vraj vstrek môže ukazovať relatívne malú korekciu (čo je znak toho že vstrek je na tom dobre)ale môže byť na tom horšie ako by sa mohlo zdať. Môj názor je že 3,5 je už fakt veľa ale ja osobne som videl auto na ktorom mi na jednom vstreku vyskočila korekcia na -4,2. ale keby mi ukazovalo také hodnoty tak by som dal určite vstreky aspon skontrolovať na stolicu, prečistiť. a vraj to veľa spraví.