Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Rocada dával adresu,ale jen pro připomenutí : Dolni Pocernice,v parezinach 579 Čas a datum platí Jen se zeptám,bude gril? Počasí by se mohlo umoudřit a ani nějaká zima by neměla být [upravil dne 5/3/13 12:52 od adraj]
  2. adraj

    chladič paliva

    Aaa,že by další cvalík,jako já :D:D
  3. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Kde,kdy,v kolik:aut. Už mám hlad. Jj nejsem proti:D
  4. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    tiše závidím. Tak ať se povede a i tak chutná [upravil dne 27/2/13 21:31 od adraj]
  5. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    A když to nepůjde,sežereme rocada :D:D Berou se stále 15 a 16 let jako děti? Jestli né,tak nikam nepojedou:D:D:D
  6. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    bych si nechal zabijačku líbit:aut. Bývaly doby,kdy u strejdy se v pátek ráno začlo a v neděli skončilo i s pitím. Byl sem potom rád,když sem si v neděli k večeři dal sušenky. Takovej ovárek,nebo čerstvý teplý škvarečky. Ty doby jsou bohužel pryč. Podotýkám v pátek 6 čuníků,sobota 2 krávy a v neděli naporcovat,rozdělit a odjezd k domovu. Jj zlatý časy:( Milane+ : to maj svýho čuníka,nebo z JZD:D
  7. adraj

    Rocadova C8

    a pročpak slintá?
  8. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    by asi z čuníka moc nezbylo. Datum nevím jak vyhovuje ostatním,ale já bohužel jindy nemohu. každý asi přiveze něco malého do volátka na košt. Budu brát nealko a nějaké to masíčko na gril (když už bude přeci pěkně). A Vy? Aby sme k rocadovi nepřijeli s prázdnou [upravil dne 26/2/13 10:25 od adraj]
  9. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    hele Veverko proč by jsi nemohl(a) přijet. Myslím,že místa bude dost. Klidně přijeď
  10. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    :D:D si asi vezmu něco na zahřátí do kapsy. Beru manželku,takže odvoz zajištěn. Jen jí to musím ještě řici (to asi neprojde) [upravil dne 13/2/13 09:02 od adraj]
  11. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Co máte všichni s IKEOU.
  12. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    za gril jsem taky. Slintací smajlík zde bohužel není. Tam je místa.Zaplníme tu slepou ulici:D
  13. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    třeba má betonovej trávník. Když bude mrznout máme brát brusle na bazén:D:D
  14. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Jsem pro. Když počítám děti (já taky 15 a 16:D),Tak nebude vůbec špatné něco podniknout až bude teplo. Teď pokec a seznámení. Rocado co potřebuješ ze zedničiny
  15. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    nápad to špatný není,ale aby se všichni k rocadovi vešli. Kdyby neblbnul motor tak bych s 806 přijel,teda i s Phedrou. Ještě ji mám doma:D. Pocit dvou aut v rodině mě těší:roker
  16. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    když by si přijel i ty Milane tak budeme komplet všechny sesterské modely:super to by byla bomba:D
  17. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Ok ještě by jsme se mohli dohodnout na nějaký čas. Na 12.00? Co bude k obědu dobrého?:D:D Bych to viděl tak okolo 14.00 nebo déle.
  18. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    Tango jestli dobře počítám,tak ne 4 ,když jsi to psal,ale 5 a teď s předsedou klubu 6 Takže termín je dán. Hodinu by sme domluvili ještě podle rocada.
  19. JaRoY pekné at slouží. S kolika km si to kupoval?
  20. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    rocádo,tak to by byla bomba:potlesk:super. Masíčko by sem taky nějaké dovezl,věřím,že i ostatní by přivezli také něco na košt:aut. Aby bylo nakonec dost místa:D. Bigbadjohn vezme rodinku a aby v tom nebyl sám,tak bych je vyvez asi taky:D:D. [upravil dne 10/2/13 21:11 od adraj]
  21. taky máme v Praze nízkopodlažní autobusy,ale až takhle né:D:D
  22. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    zkusím tedy nahodit termín na 9.3. Aby to bylo dost dopředu. Jen bych potřeboval kde,aby jsme nestáli někde na parkovišti a mohli si dát v klídku kafe atd. Přeci jenom teplo ještě asi nebude
  23. adraj

    Srazík v Praze 4.5 ?

    jo vím,ale moc lidí s 807 nebo jiným modelem,v této kategorii,nejede. Já bohužel taky ne,protože švagrová má kulatiny(papání a bumbání od švagrové si nemohu nechat ujít:D). Nejedná se mi jen o zítřek,ale třeba domluvit i nějaký jiný termín a počtu zájemců,zda-li to má vůbec smysl se sejít [upravil dne 10/2/13 02:10 od adraj]
  24. hawkey:chce to vydržet,ono něco časem přijde samo,neboj:D
  25. Chtěl by jsem se zeptat,zda-li by se našlo aspoň pár odvážlivců,kteří by,po nějaké domluvě místa a času,byli ochotný vytáhnout svoji krabičku a dát si menší krabicoidní srazík.Pár pražáků zde určitě je a pokud by přijel i někdo z okolí,tak by byl vřele přivítán :aut. Na typu nezáleží(píšu,jako já,za Lančii,v závorce Phedru,konec závorky:D ) První si píšu Tanga,rocada a další,bude kdo? Dneska můžu odpoledne,ale to je asi moc narychlo,co?:D:D Tak se hlaste a něco podniknem s našima krabičkama:papa Kdo bude: Já Bigbadjohn Sasula Rocada Tango C8 Pe.Tr Milan+ MotoMoto StibTo Komar1981 Možná: Jarmyl Veverka [upravil dne 26/2/13 09:49 od adraj] [upravil dne 7/3/13 20:01 od adraj] [upravil dne 18/4/13 09:01 od adraj]
×
×
  • Vytvořit...