Chtěl by jsem se zeptat,zda-li by se našlo aspoň pár odvážlivců,kteří by,po nějaké domluvě místa a času,byli ochotný vytáhnout svoji krabičku a dát si menší krabicoidní srazík.Pár pražáků zde určitě je a pokud by přijel i někdo z okolí,tak by byl vřele přivítán :aut. Na typu nezáleží(píšu,jako já,za Lančii,v závorce Phedru,konec závorky:D )
První si píšu Tanga,rocada a další,bude kdo?
Dneska můžu odpoledne,ale to je asi moc narychlo,co?:D:D
Tak se hlaste a něco podniknem s našima krabičkama:papa
Kdo bude:
Já
Bigbadjohn
Sasula
Rocada
Tango C8
Pe.Tr
Milan+
MotoMoto
StibTo
Komar1981
Možná:
Jarmyl
Veverka
[upravil dne 26/2/13 09:49 od adraj]
[upravil dne 7/3/13 20:01 od adraj]
[upravil dne 18/4/13 09:01 od adraj]