jen se chci zeptat.Pokud nezlobí a jezdí jak má,jak jste spokojeni.
A pokud jste si něco na voze dodělavali sami a nebo jen vylepšovali napište co a eventuelně jak atd...
Já teda osobně co mi dal servisák do cajku motor,jsem spokojen a co se týká pohodlí taktéž. Sice jsem se koukal po něčem jiném a dokonce uvažoval o změně,ale zatím počkám a budu jezdit co mám. Spotřeba na lpg 11litrů,což na benzín je cca 5,5 + nastartování a nějaký pojezd než se přepne. Dobře,když to vezmu a zaokrouhlím na 6l ,tak je to pořád slušné.
Kritiky tady na ty naše krabice bylo dost,ale chvála nikde
nebo,že žádná není:D:D
Tak chvály sem.