Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. mám ,použil jsem ji jednou,kdyby ji někdo chtěl,tak za 300 nechám. Koupil jsem jinou. Používá někdo ten pohlcovač pachů?
  2. adraj

    Úzká sedačka-vypadává plast

    už to bylo ohnuté,když sem to kupoval. Nějak jsem to neřešil. Horní pacička je jedna ulomená a druhá ohnutá.
  3. Již delší dobu mi vypadává z prostřední sedačky plast,který se používá občas jako stoleček . Jak sem zjistil,tak ty příchyty byly zohýbané a tudíš to po nějaké době opět vypadne. Neřešil někdo jak to jinak přichytit? Díky [upravil dne 16/4/12 21:55 od adraj]
  4. adraj

    řídící jednotka

    koukám stejná závada ,ale jiná příčina . Tak jestli to bylo jen tohle ,tak to je dobře. U mě to bohužel byly ty tlaky
  5. Taky dík za srázek. Z restaurace jsem Vás už musel opustit a mašírovat na chalupu. Jsem rád,že jsem to ve zdraví přežil. Ještě,že Hurvajz nešel přede mnou,jinak by to dopadlo špatně.:D:D Teda pro něj Jídlo super. Jo Medvěde si byl asi jedinej,kdo výpečky dostal s houskovým knedlíkem :D:D
  6. taky jsme takové stěhovali. Bylo nás na to 5. Ze schodů, jeden brzdař,což byla nevýhoda,kdyby zbývající volové to pustili. Brzdaře jsem dělal já , aby to sjelo kdyžtak do měkkého.
    • 50
  7. Ta pila,proti tomu co psal Hurvajz jak chrápe,vydává zvuk podobající se šepotu květin.:D:D Takže neuslyší
  8. vypadá to lákavě. Večer dám ještě vědět a možná by jsme se taky připojili. Byli by jsme 4. [upravil dne 27/3/12 10:39 od adraj]
  9. asi si vezmu motorovou pilu a vozejk, když vidím tolik pěknýho dřeva. Řezal bych ho až půjde Hurvajz spát,aby to nikdo nerozeznal:D:D [upravil dne 27/3/12 10:34 od adraj]
  10. adraj

    Posun času

    změna času mě nějak nevadí. Radši mám ,ale z letního na zimní. Hlavně nesmím být ,ale v práci na noční. Jezdit o hodinu déle s pocitem ,že přijdu ve stejnou dobu domů,bych nemusel.
    • 50
  11. já zaberu asi tak 2 místa,ale dcery by měli zájem. Jen tý druhý bude 15 až příští rok.
  12. Mildík rád hraje Tetris:D
  13. adraj

    Plecháče+zimní pneu P 806

    oddie: na tak starých jsem dojezdil předminulou zimu a byly dobrý,teda jako v dobrém smyslu. Asi už to teda nebylo ono,ale mě to tak nepřipadlo. Dokonce jsem na nich odjel jednu letní sezonu abych je dojel:D
  14. Byl jste někdo poslední dobou na nějakém muzikálu,který se Vám opravdu líbil? CHtěl by jsem vytáhnout rodinu na nějaký,ale nevím jaký. Dík za tip [upravil dne 23/2/12 20:14 od adraj]
    • 9
  15. adraj

    Otáčky 2,0i

    no čoveče přesně si teď nevzpomenu,ale mám dojem,že byly v háji sedla ventilů. Na benzín jsem jezdil naprosto v pohodě. Benzín snese víc než-li lpg. Jezdil jsem taky do servisu na lpg ,ať to seštelujou. Bylo mi,ale řečeno,ať si dám nejdřív dopořádku motor. Co se týká opravy,tak cena byla cca12.500 kč. Dával ty sedla někomu opravit a ten na opravu použil (nevyznám se v tom,tak píšu jak pamatuju) tvrdší materiál. Aby to vydrželo víc na ten plyn. Jo kolik Ti to baští na plyn? Když mi to blblo,tak spotřeba byla kolem 13-14 litrů. Teď se pohybuju kolem 10-11 litrů adraj
  16. adraj

    Otáčky 2,0i

    Zdravim krabicáka s lpg tento problém jsem měl taky a už několikrát jsem to tady psal. Dělalo mi to naprosto stejné co Tobě, na benzín to bylo dobrý a občas si to trošku houplo.Kolísání otáček,při přidání plynu se to nejdřív přidusilo a pak dobrý. LPG mám taky a všechno se začalo až po jeho namontování. Na volnoběh a při vyřazení to taky chcípalo. Holt plyn je citlivější. Nikdo si s tím nevěděl vůbec rady a v každém servisu mi radily něco jiného. Svíčky,filtr,krokáč i celý výfuk jsem měnil atd atd. Vše jsem udělal a nic ,maximálně chvilku dobrý. Přes manželky známou jsem sehnal servisáka,kterej dělá sám na sebe. Jen jsem přijel a popsal mu co to dělá,tak vzal měřák a změřil tlaky na válcích a hle jeden měl malou kompresi. Po týdnu bylo opraveno a motor šlape jak hodinky,jak na plyn tak na benzín. Nechcípe a jede o poznání lépe. Zkus ty tlaky na válcích a uvidíš. Není to za změření ranec peněz. Dej potom vědět [upravil dne 15/2/12 20:34 od adraj]
  17. adraj

    Chrápete v noci? co s tím?

    chrápu vždy a v jakékoliv poloze. Podle manželky občas zastavím i dech. Příbuzný na noc má nějaký přístroj a od té doby má klid a spí tiše. [upravil dne 10/2/12 18:20 od adraj]
  18. Hafity,no já mám 1.8 a ještě v plynu. Slabý to je,ale vozík tahám se dřevem a zatím dobrý. Závodní auto to určitě není,ale zatím dopravilo v pohodlí kamkoliv. Teď nezlobí,tak si zatím užívám ,než něco začne blbnout.
  19. jen se chci zeptat.Pokud nezlobí a jezdí jak má,jak jste spokojeni. A pokud jste si něco na voze dodělavali sami a nebo jen vylepšovali napište co a eventuelně jak atd... Já teda osobně co mi dal servisák do cajku motor,jsem spokojen a co se týká pohodlí taktéž. Sice jsem se koukal po něčem jiném a dokonce uvažoval o změně,ale zatím počkám a budu jezdit co mám. Spotřeba na lpg 11litrů,což na benzín je cca 5,5 + nastartování a nějaký pojezd než se přepne. Dobře,když to vezmu a zaokrouhlím na 6l ,tak je to pořád slušné. Kritiky tady na ty naše krabice bylo dost,ale chvála nikde nebo,že žádná není:D:D Tak chvály sem.
  20. adraj

    jakou pračku

    :D:D Předělával jsem koupelnu a kdybych to věděl,tak pračku zazdím přímo do koupelny. Ať je od ní klid. Až odejde,tak doufám,že po svých a z koupelny už ji nemusím rvát. Teda a respektive kladivko,šroubovák,nějaké to pivo a můžou dveře být i 30cm a projde. Eventuelně konečně dám dřevěnou obložku a pár obkladů mi taky v garáži zbylo. Jo okno. Taky by to nebyl špatný nápad,jen kdyby nebylo 50x50cm. :D
  21. adraj

    jakou pračku

    máme přes 8 let elektrolux, značku nevím ale tenkrát stála Tvých zmyňovaných 10. Do teď sní nebyl jediný problém. Jo jeden byl a to dostat ji do koupelny,kde dveře byly 60cm a pračka to samé.Odřená zárubeň trošku,ale prošla. Trávníčku,z té staré nevyhazuj motor. Na posekání trávníčku ještě bude dobrej:D
×
×
  • Vytvořit...