Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme


jarajarda

Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme  

  1. 1. Autokosmetika, osobní zkušenosti, co používáme


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Auto si umeju, kdy je treba;) V praci mame rucni mycku, tak si tam treba na nocni zajedu a muzu si celou noc smrdlat (teda kdyz neni vyjezd). Jinak co muzu jenom doporucit, je znacka raypath, jedna se o dute vlakna, ktery dokazou zazraky. Nemusis pak pouzovat zadne jary apod. Na cele auto mi staci jeden kybl studene vody(vcetne motoru) Pak to jenom premachnes pod vodou s mydlem(myslim ten hadrik) a je znovu k pouziti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Auto si umeju, kdy je treba;) V praci mame rucni mycku, tak si tam treba na nocni zajedu a muzu si celou noc smrdlat (teda kdyz neni vyjezd). Jinak co muzu jenom doporucit, je znacka raypath, jedna se o dute vlakna, ktery dokazou zazraky. Nemusis pak pouzovat zadne jary apod. Na cele auto mi staci jeden kybl studene vody(vcetne motoru) Pak to jenom premachnes pod vodou s mydlem(myslim ten hadrik) a je znovu k pouziti.

Duté vlákno?:myslim A co to stojí...?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje sbírka...

cistici_prostredky.jpg

Na kůži je nejlepší ten včelí vosk(černá kulatá nádoba).

Na lak je dobrý T-CUT color fast... pěkně to zaleští jemné škrábance...

No a pak kosmetika od Želvy...

Super je Wheel cleaner i tyre dressing... Naopak nic moc je extra gloss (taková jemná vodička, která se blbě rozlešťuje :( )

Car wax ujde... ale lepší je T-cut a taky levnější :)

To samé platí i s šampónů: obyčejný šampón carline je mnohem lepší než drahý šampón od armor all...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: macik.83

Auto si umeju, kdy je treba;) V praci mame rucni mycku, tak si tam treba na nocni zajedu a muzu si celou noc smrdlat (teda kdyz neni vyjezd). Jinak co muzu jenom doporucit, je znacka raypath, jedna se o dute vlakna, ktery dokazou zazraky. Nemusis pak pouzovat zadne jary apod. Na cele auto mi staci jeden kybl studene vody(vcetne motoru) Pak to jenom premachnes pod vodou s mydlem(myslim ten hadrik) a je znovu k pouziti.

Duté vlákno?:myslim A co to stojí...?:myslim

takovej ten zaklad by te vysel asi na 500 i s lestenkou, chvili jsem do toho delal, tak machruju:D Jinak cela sada do bytu vyjde nova na 21.000, ale uz doma nepotrebujes jary, ruzne hadry, kostata atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: macik.83

Auto si umeju, kdy je treba;) V praci mame rucni mycku, tak si tam treba na nocni zajedu a muzu si celou noc smrdlat (teda kdyz neni vyjezd). Jinak co muzu jenom doporucit, je znacka raypath, jedna se o dute vlakna, ktery dokazou zazraky. Nemusis pak pouzovat zadne jary apod. Na cele auto mi staci jeden kybl studene vody(vcetne motoru) Pak to jenom premachnes pod vodou s mydlem(myslim ten hadrik) a je znovu k pouziti.

Duté vlákno?:myslim A co to stojí...?:myslim

takovej ten zaklad by te vysel asi na 500 i s lestenkou, chvili jsem do toho delal, tak machruju:D Jinak cela sada do bytu vyjde nova na 21.000, ale uz doma nepotrebujes jary, ruzne hadry, kostata atd.

21 000 Kč........?:o:o:o Heh:D To je k tomu nějaký auto zadarmo nebo jak? :D:D:D :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: macik.83

Auto si umeju, kdy je treba;) V praci mame rucni mycku, tak si tam ....

Duté vlákno?:myslim A co to stojí...?:myslim

.

21 000 Kč........?:o:o:o Heh:D To je k tomu nějaký auto zadarmo nebo jak? :D:D:D :o:o:o:o

Jo prijde ti to jako randal, ale vrati se ti to;) A jestli te zajima trochu ekologie, tak to taky uvitas... Vzdyt pouzivas jenom vodu. Kdyby mel nahodou nekdo zajem, tak na aukro prodavam posledni co mam za 12.000,- Kdyby si chtel nekdo o tom neco precist, tak TADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...