Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2 DIN autorádio v Peugeot Partner 2001


vodomerka

Recommended Posts

Zkoušel už někdo vměstnat nějaké 2DIN autorádio do první generace Partnera? S jakým výsledkem?

Když se celý ten výklopný kastlík demontuje, tak by tam snad mohlo vejít (??)

Rámeček a uchycení už by musely být \"samodomo\" výroby, něco takového. 2DIN rámeček jsem našel jen na novější Berlu.

Stávající dosluhuje, pokukuju po Sony WX-GT90BT.

post-50142-14109631606283_thumb.jpg

post-50142-14109631605936_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem vedet zda uz o tom nekdo uvazoval, primo to zkousel a/nebo realizoval

pokud bude zjevne, ze tam nevejde, tak do palubky rezat samozrejme nebudu a koupim 1 din

puvodne jsem vybral 1din Sony MEX-BT4100U, ale pak jsem se stejnym mnozstvim funkci nasel to odkazovane 2din radio, ktere se mi libi vic - prave proto, ze je na neho dobre videt - vetsi displej, vetsi ovladaci prvky

u 2din jsou standardizovane rozmery 180x100 mm - rozmery tela samotneho autoradia

kdyz vytahnu cely ten \"zasouvaci kastlik\" tak nad ovladacim panelem ventilatoru vznikne dutina o rozmerech 224x107 mm

teoreticky tam 2din vejde, bude zalezet na konkretnim modelu/rozmerech radia, jak moc precuhuje pres ramecek

u te 2din sonky neznam rozmery, na eshopech uvadi rozmery papirove krabice ve ktere se radio prodava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji, ano, vim ze by to bylo nejlepsi, skladem ho maji ale jen eshopy, v kamenne prodejne jsem ho jeste nikde nepotkal

ani to 1din jsem nikde nevidel

v takovych tech elektroprodejnach (datart aj.) ve velkych obchodnich centrech se asi ani nikdy neobjevi, tam prodavaji prevazne levnejsi autoradia a/nebo starsi modely

jezdim pravidelne olomouc-prostejov-vyskov-brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak nakonec jsem nevytrval a objednal 1DIN Sony MEX-BT4100U

v obchodech je dnes naskladnili od dodavatele a slevnili, z eProtonu vyslo i s postovnym za 3095,-

pokud by jste nekdo do Partnera/Berlinga napasovali 2DIN radio nebo jste si koupili primo tu 2DIN Sonku, tak prosim poslete fotku nebo napiste jak vam hraje :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...