Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 kombosaur - náš novej pojízdnej obývák


odee

Recommended Posts

Včera se mi asi objevila hláška o nízké hladině oleje, hlásí to přímo na display bez nějakého bliknutí kontrolky oleje? Sylšel sem pípnutí a než sem se stihl podívat na display, tak sem ten nápis viděl tak půl vteřiny, ale asi tam bylo napsáno v ang. \"hladina ojele na minimální hranici\" Pak už to při opětovném startu neukázalo, a nic nesvítí, tak dneska sem si to chtěl přečíst a zase nic... A just sem ráno zapoměl zkontrolovat hladinu na měrce. Snad si vzpoměnu večer. Jinak olej budu teď v nejbližších dnech stejně měnit, tak asi ani dolívat nebudu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano podobne se me taky stalo ale stal jsem v pomerne velkem kopci a byla zima.

Ale ten napis za to bych jim urazil ruce - presne PiiiP a na 1-2 vteriny nejaky napis!!!

Skoda ze se to neda vyvolat zpetne - a nebo da a nevim jak.Protoze za provozu 100% jistota ze si nic neprectu.

Asi kontrola a preventivne alespon 0,5l protoze pridrit motor za to nestoji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak, už mě naštvalo, jak se mi po dešti pořád rosí světlo na straně spolujezdce. Tak sem přehodil gumičky z druhé strany, jestli se začne po dešti rosit druhé světlo, budu řešit jen nové gumičky, jestli se bude opět rosit to co doteď, bude muset ven a přetěsnit. Možná poněkud zdlouhavý, ale dle mého názoru nejjednodužší postup zjištění problému:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak po delší odmlce máme novinky, kromě toho, že se nám ještě pořád nepodařilo rozchodit centrál, tak jako pozitivum sem konečně vyměnil COM, kterej mám doma už od června:-) Vše už funguje jak má, páčky chodí, krásně, ale až po výměně sem objevil menší nedostatek...novej com co mám je ze sedanu:bojim všiml sem si toho brzo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já asi zkusím celkově starý rozebrat a dle toho jak bude vnitřek vypadat vyřeším, zda ty kolíčky přehodím z toho, co tam mám teď a nebo je zkusím vyrobit, někde sem viděl fotku, jak to vypadá a asi to zvládnu. Jinak, dneska sem přišel k autu a jelikož poprchávalo, tak sem zapnul automatiku a zadní stěrač setřel:o Zkoušel sem to pak ještě jednou za jízdy a už nic nedělal... Zítra ráno zase hned jak vlezu do auta zapnu ten automat a uvidím, ještě to setře, nebo ne:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost možný, protože už to pak neudělalo, zítra to zkusím se spátečkou:-) Jinak můj starej com sem dneska rozkuchal a teď zbývá pořešit z jakýho materiálu vyrobit ty kolíčky, pak si zrepasuju ten svůj původní, dám ho do auta a ten ze sedanu dám taky do kupy a potom se uvidí, jestli zůstane pro jistotu doma, nebo ho pošlu do světa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám COM rozdělanej, tak, jak budu pokračovat udělám pár fotek. Kolíčkama myslím ty bílý plastový věci, který jsou v páčce a způsobují její aretaci v jednotlivých vertikálních polohách, už tu někde jejich fotky určitě jsou. V obou páčkách jsou z výroby stejný kolíčky, jen ten od blinkrů poněkud rychleji umírá z důvodu daleko častějšího používání, jeho opotřebení se pozná jednoduše tím, že páčka ve vertikální poloze plandá, zpočátku když člověk bliká do prava tak při vypnutí blinkru problikne levá strana, později problikne levá strana při každým větším drncnutí a ještě později už je potřeba mít páčku něčím vypodloženou, protože jinak padá natolik, že bliká do leva neustále, jelikož ten kolíček už je natolik zploštělý, že neudrží ani vlastní váhu páčky:bojim to byl přesně můj případ...

Jinak ten postřeh se zadním stěračem, je přesnej! Při zařazené spátečce mi zadní stěrac funguje ikdyž mám te´d páčku, na které jeho funkce vůbec není, tak si aspoň ráno můžu setřít okno, než vyjedu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Tak sem obcházel auto a díval sem se, kolik tam je různých škrábanců a ťukanců a nestačili mi ani prsty na počítání a to sem použil i ty na nohách, tak si říkám, že leštěnka už z toho nebude, tak bych zkusil udělat takovej praktik pracant tuning...

Je to jen tak narychlovku dělaný, ale myslím, že by to docela i na tu 406 sedlo. Podvozek mám zhruba stejně vysoko jako Allroad, tak by nebyla potřeba ani nic krom exteriéru upravovat:D

post-38173-14109634156483_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dneska máme nově udělaný spodní kulový čepy na předku, jeden hlásil konce životnosti, tak sem vyměnil oba, byl to trošičku porod,vzhledem k tomu, že na třmenu je hvězdička velikosti mexického dolaru a tak velkou fakt nemám, takže nejhorší bylo sundat třmeny, ale čepy šli až překvapivě slušně dolů, aby ne, když tam nebyly brzdy, tak tam byl krádsnej pracovní prostor, co mě ale naprosto dostalo bylo, že ten, kterej tu výměnu už potřeboval byl ještě z výroby, ta plechová krytka na něm byla už jak papír, byla už tak prorezlá, že šla utrhnout rukou, ale čep vydržel 10 let, což se mi zdá absolutně nenormální:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No, a když už jsme měli to výročí, tak sem si objednal nový rozvody, olej, všechny filtry a vzadu se začalo ozývat táhlo pružení, tak sem vyměnil obě a s nima rovnou i tyčky stabilizátoru. Taky sem nechal vyvážit Ouragany a nasadil je na auto a už zase vypadá jako pořádný auto:D

post-38173-14109636982759_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...