Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RDS-TMC(dopravní informace z navigace) v češtině


adam.bogocz

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

na TTS u RT4 jsem se už díval, myslel chtěl jsem čstinu přímo nakonfigurovat, bohužel to není uplně snadná záležitost, nicméně jsem se snažil vymyslet anglický text který po přečtení zní česky.. se svým australským kolegou jsme zvládli napsat čísla od 1 do 10 + nějaké příkazy jako odbočte vlevo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snažil jsem se.:mad::D Samozřejmě se tu a tam ještě nějaké ty chybičky objeví, ale to se časem doladí. Mít tak český katalog událostí TMC, dalo by se to dovést téměř k dokonalosti. Jen kde ho sehnat... Snad kdyby se ho podařilo vypreparovat třeba z nějakého Garmina...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 11 měsíců později...

zdravíčko, chvilku(cca rok) jsem se tu neukázal a Mike407 se mi nedávno ozval ohledně nových map..... no nakonec jsme se dohodli, že výsledek naší práce už zveřejníme... jedná se o české TMC do RT3 map.. vše je v aktualizaci mého prvního přízpěvku tohoto témata

P.S. na RT4/5 jsem si nenašel čas, měl by o to vůbec ještě někdo zájem?? :myslim

[upravil dne 30/1/14 11:19 od adam.bogocz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...