Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výsledky orientačního závodu


jiri.wolf

Recommended Posts

Původně zaslal: marko306

dúfam, že LubkO naštudoval organizovanie orienťáku a na budúcom SK zraze ho uskutoční. Samozrejme rád mu s organizovaním pomôžem ak budem tam a budem môcť

on se da orientak delat na mnoho zpusobu :) nekdy mas treba obrazky nebo i fotky krizovatek, nekdy seznam obci, ktere musis nejkratsi cestou projet..... takze nastudovani neni jednoduche - zvlast kdyz se nevi, ktera metoda je nejlepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

on se da orientak delat na mnoho zpusobu :) nekdy mas treba obrazky nebo i fotky krizovatek, nekdy seznam obci, ktere musis nejkratsi cestou projet..... takze nastudovani neni jednoduche - zvlast kdyz se nevi, ktera metoda je nejlepsi :)

Tak tak. Každej to dělá po svým.

Jen když jsem zjistil, že se blížíme k onomu sídlišti v Prostějově a v itineráři nás čekala chlupatá čára tak mě od minula začal chytat běs, že to bude o5 na tom samém místě.

A nemýlil jsem se. :grr:D

Ono v tom dešti odhadnout co je ještě vozovka a co už chodník bylo docela obtížné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: budvar

Ač sem nedojel kvůli zaseknutí se na začátku II. etapy, příště pořídím navigátora a dojedu :papa

A já ti jednoho dohazoval,ale tys nechtěl.... :-)

No kdyby jednu, byl bych změnil názor :D Ale je to fakt blbost jet sám, jedu, čučím do lejstra, jedu, to je na prd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marko, to je jen na tobe :) kontroly s vtipnymi ukoly jsou fajn, ale na druhou strany vyrzane zvysi narocnost pro organizatory- ty lidi tam vetsinou musi byt celou dobu a kdyz je kontrol vic....ostatne itinerar muzes vydat v celku an zacatku nebo prave po castech.....

a vseobecne - cim jednodussi, tim lepsi, jinak ti v tom kazdej druhej zacne hledat naky chytaky a vymejslet voloviny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi se jezdili orientaky na cas...to nedopadlo moc dobre, pak se jezdili na km - ale, ne kazdy auto to ma serizeny a navic se tim zabrani tomu se zajet podivat kamkoli, kdyz ucastniky neco zaujme, proto se preslo na to, aby se nejak nenapadne nahnali tam, kam se chce, aby si to prohlidli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...