Sign in to follow this  
Followers 0
cendaflek

omw super 100

47 posts in this topic

Původně zaslal: cendaflek

natankoval jsem u omw super 100 do 306 18 16v snad to nevadí?

to mas to iste ako keby si celý zivot pil podradnu palenku a potom by si si nalial dobre 12 rocne Chivas Regal

no neviem ja som tiez raz nabral 100ku a spotreba mi vyskocila hodne hore a o nic to lepsie to neslo preto sa pytam

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: cendaflek

natankoval jsem u omw super 100 do 306 18 16v snad to nevadí?

to mas to iste ako keby si celý zivot pil podradnu palenku a potom by si si nalial dobre 12 rocne Chivas Regal

Jo jo s tím jsem se již setkal, když se jeden známej ptal při grilovačce domácího : "Hernajs ten rum je dneska nějakej dobrej, asi je to tím počasím, kde ho kupuješ" ???

Odpověď : "Ty vole, to co chlastáš, je 12ti letá whisky" :mrk :mrk

ja som pred rokmi kupil 12 rocnu chivas regal kamaratovi. Vraj ju setri ked bude prilezitost, ze si ju dame spolu len mi dvaja. no uz ubehli asi dalsie 3 roky.. takze to bude vcelku maso.:))

dobrá rum a whisky a co pořádná odpověď na mou otázku? nemůže to nějak poškodit motor? podle tý vaší whisky je to jako že šok pro motor ale jestli to jako ublíží nebo ne?

Jak to vždyť ti ve 14:14 hod odpověděl "marisw" že si na tom autí smlsne.

Proto následovala ta odbočka na "kořku".

a to znamená jako že si smlsne že to bude rychle vypitý nabo jako že mu to bude chutnat a bude spokojený tudíš mu to líp pojede?

Původně zaslal: VladoHA

nic sa tomu nestane len mozno vyleze spotreba

U tý 12ti letý whisky taky k*revsky stoupla spotřeba !!!! :super

Já tankuju jenom omv 100 a to od té doby co jsem měl problém se chcípáním motoru hned po startu. Na radu opraváře p. Kříhy jsem natankoval plnou (byla to pro mě darda - jezdím na plyn) a od té doby mám klid. Auto jezdí jak z partesu (´tuky ťuk :-) Tankuju benzín zhruba jednou za 4 měsíce za 1000Kč. LPG je u nás za 15,90Kč:D:roker

no ja mam trosku jiny problem!celou dobu jezdim na power 95 a obcas jsem dal power racing.Pred novym rokem jsem mel jet do jiznich Cech a zkusil jsem OMW 100/plnou/.no pred Prahou se mi rozsvitilo Antipollution fault a nechtelo to vubec reagovat na plyn,zastavil jsem a pak to jelo normalne,i kdyz svitila diagnostika motoru a pp hlaska antip.fault!celou dovolenou to same.pak jsem vyjel nadrz a dal opet 95 power a uz zadna hlaska!!ale jak jsem se docetl,ze ta hlaska muze byt katalyzator nebo Lambda,diky prave palivu!a ted navic mi za studena obcas zdecha motor,kdyz prijizdim na krizovatku,vyradim,tak uplne spadnou otacky a chcipne to!takze jen doufam,ze jsem si diky OMW 100 neodpalil Lambda sondu!Verte,ze nechci hanit toto palivoa verim,ze to tim neni,ale podle udalosti na to vypada:grr

[upravil dne 16/1/08 hudy]