Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F**K OFF bodovej systém, aneb kolik máte bodů??


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Na výrobu paskvilů máme u nás "kadety"

co nedelas, navrh jdouci do parlamentu vetsinou vypada prijatelne (nebot ho vetsinou pise jeden tym) a pak prijdou pozmenovaci navrhy a je to v pi............

Eventuelně se novela zákona o dopravě připojí k výši zemědělských kvót, aby v tom náhodou nebyl jenom malej hokej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Na výrobu paskvilů máme u nás "kadety"

co nedelas, navrh jdouci do parlamentu vetsinou vypada prijatelne (nebot ho vetsinou pise jeden tym) a pak prijdou pozmenovaci navrhy a je to v pi............

Eventuelně se novela zákona o dopravě připojí k výši zemědělských kvót, aby v tom náhodou nebyl jenom malej hokej

no jo, protoze ta projde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Supersonic

Jenže on je problém v tom, že v Jungmannově není žádná MP a nebude Tě ani MP předvolávat, ale odbor dopravy v příslušném okrese a tam pokud ti přijde obsílka, tak datum doručení se bere den uložení na poště:roker A pokud nehodláš na místě zaplatit, tak si vezmou příslušné informace a taky už to neřeší a předají tě do správního řízení odboru dopravy, kde to potom může přijít hodně draho, kor když víš, že si něco fakt udělal.

To Neon: o bodech by tě měli sami vyrozumět do jednoho roku, jak ukládá zákon;)

Pokud jsem četl dobře, tak Neon nešel na MP do Jungmannky, ale na Magistrát. A podle mě ti řeknou, kolik máš bodů jen na tvou vlastní žádost po zaplacení poplatku za kolek nebo tak nějak. O tom, že by to sami měli posílat nic nevim a nikdy mi zatim nic nepřišlo a to už je více než rok od zavední bodovýho systému, takže dle mě nic neposílají.

Co třeba tohle:super Oni o tom vědí, ale nestíhají:aut

Úřad musí hříšníka informovat, má na to ale rok

Úředníci se ale brání: Žádný bod nemůžeme zapsat bez toho, abychom ho s řidičem projednali. Jenže ze zákona mají povinnost vyrozumět hříšníka nejdéle do dvanácti měsíců od spáchání přestupku. V tu chvíli už může mít nasbíraný plný počet bodů a během jediného dne přijít o řidičský průkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Taky zatím mám 0 bodů a radši si to nechávám pravidelně zjištovat jestli nějaká kur** se mi něco nechystá poslat....

:grr :grr :xvul

Jinak tohle fakt naštve... :(

Jo, v tom s tebou souhlasím, protože kor v Praze, když už fotí každá větší křižovatka, každý tunel a jižní spojka, tam se to dá nasbírat velice lehce a stačí málo. A když ti potom přijde první obsílka, tak už jen voláš, aby Tě někdo odvezl:grr Měli by to určitě pořešit:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Pišta

Přemo ,Ty máš 0 ?To už papíry při kontrole ani nevyndávej :potlesk:D:D:D To se divím,že máš plno!

Nevim jak Prema, ale snad je v poradku ze ma nula. Body se prideluji a nikoli odecitaji. Nebo to chapu blbe ja:myslim

Pišta: Ano mám nula ale to znamená že mi žádný bod zatím nesebraly a to je v pořádku nebo ne????? Tím pádem nevím proč bych neměl při kontrole vytahovat papíry......:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Pišta

Přemo ,Ty máš 0 ?To už papíry při kontrole ani nevyndávej :potlesk:D:D:D To se divím,že máš plno!

Nevim jak Prema, ale snad je v poradku ze ma nula. Body se prideluji a nikoli odecitaji. Nebo to chapu blbe ja:myslim

Pišta: Ano mám nula ale to znamená že mi žádný bod zatím nesebraly a to je v pořádku nebo ne????? Tím pádem nevím proč bych neměl při kontrole vytahovat papíry......:myslim:myslim:myslim

Premo, nepridelily nikoli nesebraly;), ale dulezita je ta 0:D jinak od Pisty taky cekam vysvetleni:o

[upravil dne 19/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Pata

sarkomi: myslim si, ze tohle je v rozporu s ochranou osobnich udaju... Nekdo musi overit Tvoji totoznost, coz je na internetu porad jeste problem (pravni)...

To máš pravdu ale bral bych to nějak jako net bank kde by jsi zadával nějaký kod,který by ti došel.Vem že za chvílí ti řeknou na poště kolik toho máš úřady prostě nestíhají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Neon

TY JSI ZODPOVĚDNÝ ZA VOZIDLO!!! Takže to odneseš jaksi ty, když jim tam ten sergej nepřijde a neřekne ano, byl jsem to já ...

Leda, že bys nějakou dobu před spácháním přestupku nahlásil na PČR, že Ti nekdo auto odcizil ... ;)

Souhlasím s tebou. :super

To je blbost, já nahlásím jméno, adresu a oni pak budou předvolávat jeho. Jestli ho předvolaj, to už je jejich problém :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajdamek: jenze kdyz tam bude nekdo aktivni, tak ho predvolaji. a pak se prijdou zeptat tebe, proc lzes. zbytecne komplikace, staci odmitnout vypoved, pripadne to podporit a uvest ze jsi v predmetnou dobu byl na druhem konci republiky a tady mam ucet z te hospody za veceri, a nashledanou, bud daji dostatek dukazu, nebo papaaaa

John: ty body se ti tam samy vazne neobjevi, oni ti poslou obsilku. to, ze si zjednodusuji praci a obcas obeslou cloveka pro jeden prestupek a pak jich chteji najednou resit pet je vec jina, jenze na to nemaji pravo. nehlede na to, ze se pravnici dodnes neshodli, jestli v takovem pripade lze postihy stihat, nebo jestli to ma byt posuzovano jako jeden pripad s tim ze se vezme nejvaznejsi prestupek a zbytek se nepricita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Ajdamek: jenze kdyz tam bude nekdo aktivni, tak ho predvolaji. a pak se prijdou zeptat tebe, proc lzes. zbytecne komplikace, staci odmitnout vypoved, pripadne to podporit a uvest ze jsi v predmetnou dobu byl na druhem konci republiky a tady mam ucet z te hospody za veceri, a nashledanou, bud daji dostatek dukazu, nebo papaaaa

Ted samozřejmě ano, tady se řešilo, až to po novele zakážou.

Ps: podlě mě by z ukrajiny těžko někoho převolávali, aspon doufám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi (přiznávám, že až trochu závidím), jak tu řešíte co s body u osobáku. Já se bez mučení přiznám, že mám oprávněný strach, že si mě jednou takhle jako NEONa pozvou na řešení přestupku s firemní dodávkou a protože denně najedu mezi 300 - 500 km, mám obavu, že sem tam nějakým těm stabilním radarům záminku k bliknutí můžu poskytovat. No a u firemního auta (POZOR, TÝKÁ SE SAMOZŘEJMĚ I OSOBNÍCH AUT PODNIKATELŮ, KTERÁ JSOU VEDENA V MAJETKU FIRMY) je nutno vést knihu jízd a tudíž je firma povinna prásknout řidiče, který zrovna vozidlo předmětné RZ řídil (JINAK POKUTA AŽ 10 000 KČ A NÁSLEDNÝ PŘEDPOKLAD KONTROLY VEDENÍ DOKLADŮ Z FINANČÁKU) - z takové blamáže se asi vykecat nedá a tak se člověk ani nenaděje a je bez práce - kdyby ten konkrétní NEONův případ padl na mě, tak prostě šlapu chodník, protože by mi napařili všech 6 fotek (NEON aspoň dvě ukecal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...