Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový přírůstek do rodiny 306ek


Stifler

Recommended Posts

Původně zaslal: janča205

Opravdu krásnej kousek:superNic přehnanýho to se mě líbí:D

Díky. ;) Nehodlám to přeplácat nějakejma brutus nárazníkama nebo co...chci, aby si to auto bylo furt podobný, takže se dá říct, že už ze vnějšku zůstane takovýhle. Maximálně zkusim ještě něco udělat se zadníma světlama (ale ne kupovat jiný, jen trošku upravit tyhle základní), asi tam příjdou fólie na zadní boční skla a na dveře kufru a možná bude lepší vejfuk, ale vzhled auta se rozhodně měnit nebude. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

A teď moje new světla:

Parkovačky (malinko mě zklamaly kroužky Angels Eyes - svítěj fakt málo :( ):

tohle byl duvod, proc jsem se pro tyhle svetla nerozhoupal, a to jsem mel docela jasno, ze chci angel eyes. pozdeji se me zacali libit svetla co maji pouze jeden krouzek (ma je myslim Creams). ted uz nad vymenou ani neuvazuji. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Stifler

A teď moje new světla:

Parkovačky (malinko mě zklamaly kroužky Angels Eyes - svítěj fakt málo :( ):

tohle byl duvod, proc jsem se pro tyhle svetla nerozhoupal, a to jsem mel docela jasno, ze chci angel eyes. pozdeji se me zacali libit svetla co maji pouze jeden krouzek (ma je myslim Creams). ted uz nad vymenou ani neuvazuji. ;)

Mně ty kroužky vůbec nevaděj...ikdyby tam nebyly vůbec, tak si tyhle světla koupim. Navíc ty kroužky přes xenony stejně nikdy nebudou vidět. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Mně ty kroužky vůbec nevaděj...ikdyby tam nebyly vůbec, tak si tyhle světla koupim. Navíc ty kroužky přes xenony stejně nikdy nebudou vidět. :D

ja jsem si prave predstavoval svou karku jak stoji zaparkovana u chodniku a misto parkovacek sviti 4 krouzky ;) ale je pravda, ze tyhle svetla jsou pekny i se slabe sviticimi krouzky a diody se taky hodi :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Stifler

To naklápění mě taky štve a momentálně se mi nechce vymejšlet, jak to přibastlit, aby to fungovalo. :roll

to asi nebude zadna sranda to tam dobastlit, jeste jsem neslysel za tu dobu ze by to nekumu fungovalo..:roll

Asi to ještě nikdo dobastlit nezkoušel... :D Já do toho zatim taky nepujdu, ale popřemejšlet o nějakym způsobu, jak to dodělat, můžu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...