Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naklápění předních světlometů


vlacir1

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak po dnešku mám vyřešeno. Zjistil jsem, že ze dvou možných originálních typů světlometů mám to "štěstí", že mám světlomety (Automotive Lightings), u kterých fakt nejdou vyměnit polohovací motorky, takže nakonec po zvážení všech možných komplikací při hledání nějakého levnějšího nebo náhradního řešení (každé světlo od jiného výrobce - možné problémy na STK, že nebude pasovat konektor na elektriku, že každý světlo bude jinak klopit, že každý světlo bude mít po nějakém čase jiný odstín skla, ...) jsem si tam u Peugeota nechal namontovat originál (kat číslo 00006205ZP). Cena i s montáží sice 6109 Kč, ale kupodivu nemám až tak úplně blbej pocit, protože nebudu mít výše nastíněné problémy, ale hlavně krásně svítím a rovnoměrně klopím.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teť tady koukám,že je na našich 307 vícero druhů světel a vyměnitelné či neviměnitelné motorky naklápění světel.Já jsem si obědnal nová světla s čočkami a kroužky Angel eyes s naklápěním.Nepočítal jsem s možným problémem výměny motorku s původních na nová.Máte stim skušenosti či svůj názor na záměnu těchto světel?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...
  • O 3 měsíce později...

Tak me bylo zjištěno podle vinka že mám typ s motorkem uvnitř světel a chlapek mi hned nabídnul objednání světla za 3000... Tak ted nevim když kolega tady koupil teoreticky to stejné za nejakých 6 i s prací teda...

Už sem z toho malinko nešťastnej protože už tam mam druhy světlo starší ale udajne v pořádku a dělá naprosto to stejné co moje  puvodní... funguje jen v posledních 2 polohách a nevyjede nahoru... takže svitim 5m před auto jen.... nemuže bejt třeba chyba ještě nekde v kablech setkal se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nemáš xenony tak by se to dalo proměřit odpojit kabel od motorku je tam +12V pak -    a 3tí by mělo být napětí od cca 2V do 12 v závislosti  jak nastavíš kolečko na nastevení světel pod volantem..  ale pokud druhé světlo chodí O.K. tak si myslím že v tom problém nebude.  pak ještě zkusit jestli když měníš  výšku se motorek točí nebo aspoň vrčí po celou dobu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...