Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

Subwoofer z domácího kina?

7 posts in this topic

Zdarec, chtěl bych se zeptat, zda je možné do auta použít subwoofer z domácího kina nebo ne? Známý by mi ho mohl sehnat. Dík :super

No, dat ho tam muzes pokud vyresis napajeni a krmeni signalem, ale osobne bych to nedelal protoze SW na domaci kino neni delanej do prostredi auta. V aute mas obrovske vibrace coz v obyvaku nemas a dal jsou to klimaticke podminky. V zime -20 a obrovskou vlhkost a v lete klidne +50. Nebude na to stavena elektronika a brzo odejde stejne jako membrana.. Ja bych to tam nedaval. Lepsi je uz v tomhle pripade poridit nejlevnejsi aktivni tubu jestli se ti jedna o cenu. Navic SW pro domaci pouziti ma uplne jine parametry, je dealnej na to ze krmi celou mistnost ktera je minimalne zatlumena kdezto auto je male a docela dobre zatlumene...

lidé vozí v autě kdeco :aut ale nedoporučuje se to:

a) z klimatických podmínek, -20 až +50, vlhkost

b) domácí sub má většinou 8ohm a do auta 4ohm, propojit to lze ale je potřeba trošku špekulovat s výkonem zesáku který pak jde na nějakou polovinu...

hlavne auto ma uplne specificke podminky po akusticke strance. Bylo dost lidi, co se divili, ze jim woofer od PC doma trese nabytkem a v kufru najednou nic.

jj...to je pravda, kdysi jsem zkoušel subwoofer z domácího kina ve 106ce. Zesík jsem měl, připojil subáč a ono skoro nic. Při prodání úrovně signálu se subwoofer málem rozskočil a pořád nic. Prostě o ničem :-)