Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

iPod v autě


Borovec

Recommended Posts

Pouzival jsem Belkin, jednou:)) Na to odblokovani tim tl. jsem asi zapomel:)) Mrknu na to.Ale v kazdem pripade mne mrzi ten odstup leveho a praveho kanalu.Nu coz, budu rad kdyz sem nekdo prinese nejakej zajimavej prispevek, treba jak vytahnout z P 607 line in pro MP3.Byl bych vdecen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dasou

Pouzival jsem Belkin, jednou:)) Na to odblokovani tim tl. jsem asi zapomel:)) Mrknu na to.Ale v kazdem pripade mne mrzi ten odstup leveho a praveho kanalu.Nu coz, budu rad kdyz sem nekdo prinese nejakej zajimavej prispevek, treba jak vytahnout z P 607 line in pro MP3.Byl bych vdecen!

To odblokovani je dost podstatne. Sice tim prekrocis povoleny max. vykon 50 nW, ale to uz nikdo neni schopen zmerit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Transmitter - vysílač je zařízení, které vysílá v pásmu VKV a vysílání můžeš chytat na jakémkoli (starém) rádiu.

- má volitelné kanály vysílání - najdeš, kde není žádný oficiální vysílač

- má vstup pro signál, např. z MP3 přehrávače

- může mít konektor USB pro FLASH paměť, pak hraje písničky MP3 nebo WAV

např. zde http://www.mp3centrum.cz/b-prislusenstvi-b/trekstor-radiostation-f-ox-modul-do-autoradia.html , akorát dá se koupit i levněji.

PS: podle mne ideální do starších aut. O kvalitě zde probíhají vášnivé rozpravy, já jsem zastáncem, že to "jde" poslouchat, denně ho používám.

ipod nevím, rád se poučím.

ipod je tohle:

http://www.apple.cz/cze/apple/hardware/ipod/specs.html

takovej lepší mp3 přehrávač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pánové z těch vašich dotazů jsem úplně mimo, naneštěstí se mi dnes začalo zasekávat CD v originál rádiu v 307SW a tak nevím zda opravovat, nebo řešit muziku jinak. Pokud tu někdo máte v autě nějaké jiné rádio na CD a MP3 (sony, kenwood atd) a máte to propojeno i na displej i na ovládání pod volantem, tak mi prosím dejte vědět kolik vás to stálo a kde koupit redukce. Za autorádio dám tak jak tak 5000 tak redukci za 2500 bych zvládl taky, ale budu mít to co chci. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...