Sign in to follow this  
Followers 0
jaudax

rozvod p307 2.0 (100kW)

7 posts in this topic

Zdravím.

Chci se zeptat, jak je řešený rozvodový řemen na motoru 2.0 benzín 100kW. V ceníkách je 2 kladky a řemen. Ale mechanik mi říkal, že u jiných vozů bývá i vodní pumpa.:myslim Je to i tento motor a kolik asi pumpa stojí. Případně jakou značku by jste volili (pumpy i kladek s řemenem) Dík.

firma SKF koupiš sadu kde je řemen ,napinaci a vodíci kladka, pak koupiš vodní pumpu , taky skf ta stoji 2050,- a hotovson , řemen jde přes dvě kola (2x vačka , napínaci kladka , vodni pumpa, řemenice a vodici kladká.

Originál vodná pumpa od Peugeotu stojí 2970,- SK a sada rozvodového remeňa aj s kladkami 4776,- SK...už si to len prepočítať na CZK :papa

a musí se měnit pumpa s řemenem? Nejde poznat jestli už je špatná - viz její životnost? I když 2000,- není zas tak moc... :o Jinak dík za rady. :papa

Původně zaslal: jaudax

a musí se měnit pumpa s řemenem? Nejde poznat jestli už je špatná - viz její životnost? I když 2000,- není zas tak moc... :o Jinak dík za rady. :papa

kdybys chtěl mužem na šebetově domluvit akci a tyden na to to v háji vyměnit.jinak díly zatim nekupuj,pak řeknu proč,

add životnost vodní pumpy a rozvody - kolik máš najeto?

mám měněný motor, takže počet km nedohledám! Bohužel jsem ho už tak koupil. Takže to chci nechat udělat pro jistotu...

Původně zaslal: jaudax

mám měněný motor, takže počet km nedohledám! Bohužel jsem ho už tak koupil. Takže to chci nechat udělat pro jistotu...

...pro jistotu i s pumpou , ta dvojka za to fakt stoji.