Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto pro zábavu do 50?


M.a.R.i

Recommended Posts

Nerekl jsem ze mi16 je lepsi, ale je to podle me takova legenda. Navic 4x4 je taky supr. Ale hodne zalezi co s autem chces delat, pokud ches driftovat, tak to chce ten zadohrab... Pokud to chces spis na sprinty, tak mi16.

jinak to cerveny BMW je fakt moc pekny!!!! :super

[upravil dne 27/6/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bohouš: To míčko je slabší verze 108kw. Jde nějakým rozumným způsobem zvednout výkon na silnější verzi? Třeba výměnou ŘJ?

A s jakou spotřebou mám tak počítat? Jsi z Prahy nebo odkud? Majitel je z liberce. Že bych ti dal třebo pěťo a sjel by ses na něj se mnou podívat. Nerad bych koupil plechovku.

[upravil dne 27.6.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si psal přes ICQ s majitelem toho Míčka. Dost mě naštval a ať si auto strčí někam. Ptal sem se ho na podrobnosti. Moc se nechtěl rozepisovat. Psal,že je to auto za pár korun,tak co řeším. Nakonec z něj vylezlo,že si ho koupil s tím,že ho bude mít na zimu na kravení. A nakonec napsal,že si ho nechá a dodělá ho. :bojim:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.a.R.i. - vůbec jsem to auto neviděl, ale já osobně bych si auto s ohnutou nápravou nekoupil, kór když se dá bez problémů sehnat jiné v cajku. U toho bramboráku se do své cenové relace nedostaneš ani omylem, když jen za ALU chce 30 !!!! :myslim

108 kw míčko na 116 kw snadnou cestou dostat nejde - výměna ŘJ jednotky neřeší absolutně nic (to jsem ozkoušel na vlastní kůži), ale quatro se 116 kw motorem není (nepočítáme-li téčko ;)) a i těch 108 kw se dá celkem slušně rozhýbat, ale není to na nějaké hrabání (já při tom utrhnul spojku a jsem rád, že jenom spojku) či brutální sprinty. Quatro má jinou převodovku než obyčejné míčko (krátkou jedničku a dlouhou dvojku), ale zase na mokru, nebo když řežeš zatáčky, tak poznáš že tě tlačí všechna 4 kola. Což ale poznáš na spotřebě. Já se svým stylem se pohybuji od 10 do 15 litrů - Praha. Jednou jsem se dostal i lehce pod 10, ale to byla nějaké příznivá konstalace hvězd :roll:roll

Jinak jsem z Prahy a klidně se s tebou zajedu na ten dáreček podívat, ale nejsem mechanik, nebo tak, takže spíš to zkouknu okem laika a uživatele. Peníze nechci, jen kdybys chtěl jet mým quatrem (třeba pro porovnání na místě), tak bys topil benzín ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Tak sem si psal přes ICQ s majitelem toho Míčka. Dost mě naštval a ať si auto strčí někam. Ptal sem se ho na podrobnosti. Moc se nechtěl rozepisovat. Psal,že je to auto za pár korun,tak co řeším. Nakonec z něj vylezlo,že si ho koupil s tím,že ho bude mít na zimu na kravení. A nakonec napsal,že si ho nechá a dodělá ho. :bojim:mad:

Taky řešení, ono přece jen moc těch 405 Mi16x4 není :roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to Marlin: jj, jenom na nějakou hezkou narazit. Objevil sem tohle http://forum.e30.cz/316i-by-georg-t41765.html . Sice by to nebylo o výkonu. Ale je to prostě nádhera. Navíc je 30km odemne a cena by byla taky přijatelná. Už z toho blbnu, zítra a pozítří mám 2 zkoušky a ani sem nehráb. Jenom hledám a hledám...

Tak kluci od nas co maj E30 rikaj ze kdyz E30, tak jenom sestivalec, ze ctyrvalce nebrat..

Jinak ja chtel taky 325i, shanel sem ho asi ctvrt roku (chtel sem nakej peknej kousek za rozumnej peniz), no a nakonec sem se dostal (ani nevim jak :D ) k GTi a sem spokojenej :D

A myslim ze na zabavu to je taky goood auticko :) a zustanes vernej znacce :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mari: Georgovo auto jsem osobně viděl, ale extra jsem ho nezkoumal, takže letmej pohled z pěti metrů řekl "dobrý"... Auto po celolaku člověk může těžko zkoumat, jak moc bylo bouraný, pokud to je udělaný precizně...

OT: Včerejší úlovek u severního moře :) Jelo se původně pro pětku a nakonec jsme skončili u tohoto :)

e46.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...