Sign in to follow this  
Followers 0
secouver

fixa

103 posts in this topic

Ahoj, vím, že se tu fixa na pneumatiky už probírala, ale nějak to nedošlo k závěru. Má s tím někdo aktuální zkušenosti? Nejlíp třeba i fotky...

:aut to je nějaká speciální fixa na malování vzorku? ta by se hodila, ale radši jsem koupila nový pneu....bo je to nějaká ještě jiná fixa? :aut:aut:aut:aut:aut:aut

asi mysli fixu na vytazeni napisu na gumach..:aut za tu namahu to nestoji;)

Já nechci být sprostej, ale ta fixa je na pi..dámské přirození vulgárně..ču. Já si jí koupil nedávno od Motipu v tjůning obchodě.Stála asi 160 korun. Funguje to tak, že je v ní kulička, tu roztřepeš, a hrot funguje jako píst. Zmačkneš, teče. Buď neteče, nebo teče moc, nebo mám v rukách asi nas..no. Udělal jsem jedno kolo ( Kléber, Krisalp, 185/70/14 ) a myslel jsem, že chcípnu. Asi půl hodky práce. Potom jsem šel na další kolo a začlo mi docházet, že celý ho neudělám, začala se mi třepit špička a tak bylo jen Kléber, na dalším kole se špička roztřepila úplně, čili šla na sestřih, tím se zkrátil hrot a přestala týct barva, čili s vypětím sil Kléber, na čtvrtým kole jsem byl hodně sprostej, ale taky jen Kléber, já špinavej jako prase od neustáleho si hraní s hrotem. a teď, když jsem po týdnu couval u obchoďáku a oholil obrubník, tak jsem s hrůzou zjistil, že se to dá krásně odřít. Dá se to řešit emailem - ten zešedne, nebo bílou cestářskou barvou, ale ta zas popraská.

Původně zaslal: Hadra

Já nechci být sprostej, ale ta fixa je na pi..dámské přirození vulgárně..ču. Já si jí koupil nedávno od Motipu v tjůning obchodě.Stála asi 160 korun. Funguje to tak, že je v ní kulička, tu roztřepeš, a hrot funguje jako píst. Zmačkneš, teče. Buď neteče, nebo teče moc, nebo mám v rukách asi nas..no. Udělal jsem jedno kolo ( Kléber, Krisalp, 185/70/14 ) a myslel jsem, že chcípnu. Asi půl hodky práce. Potom jsem šel na další kolo a začlo mi docházet, že celý ho neudělám, začala se mi třepit špička a tak bylo jen Kléber, na dalším kole se špička roztřepila úplně, čili šla na sestřih, tím se zkrátil hrot a přestala týct barva, čili s vypětím sil Kléber, na čtvrtým kole jsem byl hodně sprostej, ale taky jen Kléber, já špinavej jako prase od neustáleho si hraní s hrotem. a teď, když jsem po týdnu couval u obchoďáku a oholil obrubník, tak jsem s hrůzou zjistil, že se to dá krásně odřít. Dá se to řešit emailem - ten zešedne, nebo bílou cestářskou barvou, ale ta zas popraská.

Tak v tom Eddingu je nějaká gumová barva, mechanismus je stejnej jak píšeš, kulička + hrot, jen cena je 80 kč. A spravna funkce hrotu - tim stiskem hrot nasakneš a pak píšeš, pokud přestává psát tak stiskneš znovu, nejlepe mimo místo kde píšeš, aby jsi neudělal kaňku:D, a píšeš dál, a mužu říct že se nerozstřepí. Není dobrý udělat silnou vrstvu, jen to pěkně pomalovat a vydrží to, když to budeš chtít sundat tak to jen tak nejde.

[upravil dne 3/5/07 Radek Hurvajz]

kdysi jsem si na 106tce zvyraznil na pneumatikach napis GT2. byla docela pakarna to obtahovat, ale vypadalo to pekne (lze videt i na fotkach). napis se ale casem setrel - nevim jestli to bylo tim, ze jsem mel uzke gumy a siroke rafky a v zatackach se to otiralo...

Původně zaslal: Radek Hurvajz

jéé, třeba takhle no:D

doteď mi to přišlo jako hrozná blbost, ale je to takovej tuning (skoro) zadarmo :) rozhodně je to levnější než nějakej ten spoiler nebo něco :super

Původně zaslal: secouver

Tak jsem si jí koupil 110 Kč ;-) Je stříbrná za minutku dodám fotky

to jsem na to zvědav :aut doufám že fotky výsledku a ne té fixy :super

Ta fotka je taková zdeformovaná, takže ten detail není nejlepší, ale vypadá to fakt perfektně. Rozhodně nelituju, ještě musim umejt poklice :-)

Ale jako je to chvilku práce no, chce to chytit dobrej grif jinak to blbě teče. Dělal jsem to s nasazenejma kolama. Problém je, že v zadu mám Good year tak nevim jestli to přetáhnout taky