Sign in to follow this  
Followers 0
Luig

Sklápění zrcátek 106

10 posts in this topic

Je u 106ky rok 96 normální že nejdou sklopit vější zrcátka tak aby zůstaly sklopený, že to je jenom přes pružinu a hned se vrátěj? Díky

[upravil dne 4.4.07 Luig]

nevím jak jinde,ale u mojí než jsem ji rozbořil jsem to zkoušel a to samé tak asi opravdu sklápět nejdou...

To je u 106 pořešený více než promyšleně …

Tohle “pružinový“ uložení ocení hlavně vaše dražší polovičky, až budou couvat z garáže a vezmou zrcátkem hranu vjezdu :D

Když jsem takhle koukal na mladou, jak opatrně vyjíždí z garáže. Pomalinku couvá a dává si bacha, aby mi neodřela 406 … a jak vůbec nekouká na druhou stranu, kde už se nebezpečně blíží zeď … :aut

No díky tomu, že je to zrcátko takhle uchycený, tak se jen prohlo a přežilo.:super Na jiným autě by s ním byl už amen …

Původně zaslal: MJSytic

To je u 106 pořešený více než promyšleně …

Tohle “pružinový“ uložení ocení hlavně vaše dražší polovičky, až budou couvat z garáže a vezmou zrcátkem hranu vjezdu :D

Když jsem takhle koukal na mladou, jak opatrně vyjíždí z garáže. Pomalinku couvá a dává si bacha, aby mi neodřela 406 … a jak vůbec nekouká na druhou stranu, kde už se nebezpečně blíží zeď … :aut

No díky tomu, že je to zrcátko takhle uchycený, tak se jen prohlo a přežilo.:super Na jiným autě by s ním byl už amen …

:potlesk to je pravda, ale jak to řešit v myčče?

u obou 106tek to mam tak, ze jedno jde sklopit a drzi, a druhy se vraci :D. Ono hlavne ty co se vraci, tak tam jsou davany novy, takze tezko rict, jak to je reseny,

A v mycce to neresim, rposte je necham tak jak jsou, oni tomu kartace neublizi.

u 309ky mi jde taky sklopit jen leve a prave se vraci. Vzhledem k tomu, ze do garaze neprojedu bez sklopenych zrcatek je to docela boj -pri couvani jeste drzet pravou rukou zrcatko:grr

S tim sklápěnim je to fakt průser. Snažim se to nějak vymakat už dlouho. Máme v baráku úzkej vjezd do garáže, a jako že mi tyhle veči nedělají problém, tak už jsem je kolikrát vodřel. Popravdě řečeno, kdyby se nechali přiklopit, aby drželi, tak neni nejmenší problém. Ale tohle je prostě bolest.

Prostě se snažim říct, že když couvám z garáže, která má ještě navíc zahnutej vjezd, tak je docela fofr ještě jednou rukou držet zrcátko.

No co na to říct ... Si kup buď jiný auto, nebo si postav pořádnou garáž:aut