Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 - Brzdove kotouce Galfer nebo Brembo


kmil

Recommended Posts

Obchodny riaditel ma pravdu predstav si 13mm a vetrane,chladiaca diera 5mm a ostane 4mm na jednej strane kotuča a pri brzdeni by sa to pokrutilo ako papier:aut

Ja by som asi ostal pri tých nevetraných od firmy Galfer DFA aj s platničkami FDT 1045

Posielam Ti odkaz na stiahnutie katalogu firmy Galfer

http://www.tuning.sk/dcentral.php?action=download&folder=katalogy&file=katalog_%23galfer_2005.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kmil

PLS co říkáte na značku předních kotoučů GALFER? http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-206/galfer-predni-sportovni-brzdove-kotouce-rada-dft-s2352154 Jedná se mi o to,že bych raději koupil chlazené a ty mě zaujali,že mají stejnou tloušťku jak nechlazené,takže by se nemuselo měnit i třmeny atd.Co vy na to?Předem se omlouvám,jestliže už to tu bylo.

[upravil dne 26.1.07 kmil]

[upravil dne 26.1.07 kmil]

G jsou super, nezapomeň k nim vzít i odpovídající desky. Dělaj i plovoucí uložení kotouče a sady vyjde tušim na 14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kmil

No zas prve nemám dálniční známku,tak to by bylo 200Kč,pak LPG,to je další 500Kč,no a dál stejně rozměry nevím jaký mají být.

No a v servisu mě ted od toho odrazovali,že prý to nemá cenu na tak malí auto,že to ani nepoznám rozdíl,tak co si o tom myslíte,má to cenu nebo ne?

[upravil dne 26.1.07 kmil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kmil

No zas prve nemám dálniční známku,tak to by bylo 200Kč,pak LPG,to je další 500Kč,no a dál stejně rozměry nevím jaký mají být.

No a v servisu mě ted od toho odrazovali,že prý to nemá cenu na tak malí auto,že to ani nepoznám rozdíl,tak co si o tom myslíte,má to cenu nebo ne?

[upravil dne 26.1.07 kmil]

presne tak nema to cenu je to nesmysl to tam davat a jak se rika kdyby to tam melo byt tak to tam dali dobre proc na obyc 1.4 se davaj nechlazene, pocitaj kazdou kacku 200 za znamku atd. ale za tohle vyhodis prachy uplne zbytecne a stejne zadnej rozdil nepoznas, kup si za ty penizky neco jinyho do autika:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...