Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vylepšujeme stošestku o 106 :D


kujon106

Recommended Posts

Takže snad další příspěvek v tomhle tématu ode mě bude, jak napasovat sport&s16 prahy+lemy na obyč. 106ku :) Díky Jambovi jsou už pro mě v Praze nachystaný, takže stačí už jen sehnat přední s16 nárazník (zadní snad vyjde a bude za hubičku :) ), posvařovat, nalakovat a vymyslet uchycení :)

Jinak teda co sem teďka zkoumal na autě, tak ten malinkej přední kousek lištičky na předních blatnících bude muset pryč a ďouru po něm zavařit, jelikož by se tam ty plasty nevešly :(

peo002.jpg

A zadní lišta bude s něj. pravěpodobností taky zasahovat do toho plastu, takže to sme dneska s kámošem vymysleli tak, že se v plastu udělá přesně na ní otvor a nasune se tam, popřípadě se nechá k lištičce přivařit, protože zavařovat x děr v karoserii se mi kvůli tomu teda hrubě nechce. No a lišty pudou do barvy, to se ví :)

peo006.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vono poladit to půjde, ale budu muset vyřezat kousek karoserie.... nedá se nic dělat, musim ten zadní lem zakulatit. Myslel sem si že to nebude tak těžký, leč asi to dá malinko více práce :) No tak aspoň si mam s čim hrát :)

acv.jpg

[upravil dne 21.4.07 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ;)

Marlin> Prodej skopčáka a kup 106 :) Čoveče, teďka někdy sem přemejšlel co bych si koupil za auto, když bych prodal svojí 106ku. Jedna možnost byla zase 106, ale s16, což mě chytlo po svezení v saxu vts. Ale teďka sem měl ve vyškově na tuning srazu čas i dýl pokecat s majitelem a dozvěděl sem se, že už to je jeho 4tý saxo a že by ho snad hned vyměnil za tu 1.4ku, kvůli spotřebě. Prej že dálnice s 1.4kou (okolo 110km/h) za necelejch 6 (což mam přesně tak taky) a s tim vts jezdí stejně za 10l :o:bojim Takže to mě přešlo :) No po další chvilce dumání mě napadla 206ka, ale zase za ty peníze co bych dal za 206ku budu mít svojí 106ku dle mých představ :)

Pak už mě nic nenapadlo. A to sem poslední rok řídil celkem dost jinejch auťáků, ale prostě peugeot je peugeot, osobní kouzlo, jinak se to nazvat asi nedá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak se to vezme. Ta moje má najeto 85tis., nevim nevim jestli bych sehnal sporta s těmahle kilometrama za ty peníze. A hlavně vim co s tim autem je, co potřebuje, atd.

Ale taky mě to napadlo, jestli by to nebylo levnější :D

Zase ale když bych to koupil už hotový, tak by to nebyla taková radost to dělat a taky teďka si to můžu udělat přesně dle sebe... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zdravím všechny!

Chtěl bych trochu dopřát své 106ce a pořídit jí takový to "koberečkový" obložení do kufru (jestli víte co myslim - prostě tam mam po stranách jenom lakovanej plech). Nevíte kde se to dá sehnat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: noner

no jo. ale kde sehnat ty koberečky?

Koupil jsem kus černýho jemnýho koberce zespodu s nějakou izolační gumou a pixlu chemoprénu a vylepij jsem s tím jak spodek kufru tak ty boční plechy- okraje pěkně zastrkat pod plasty a prostředek přilepit.. trošku drbačka ale vypadá to supr a tlumý to hluk od zadních kol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...