Sign in to follow this  
Followers 0
Gotrek

Doufám, že to nebyl nikdo z nás

11 posts in this topic

Takhle před vánocema by se mě ležet v nemocnici nechtělo,ale myslím,že vyvázl docela v pohodě!

Klasika, řidiči, kteří jezdí po městě, kde nejezdí šalinky, pak vlastně ani pořádně neví, když dojedou do pořádného města, jak je to s předností.

Původně zaslal: Aluška

Klasika, řidiči, kteří jezdí po městě, kde nejezdí šalinky, pak vlastně ani pořádně neví, když dojedou do pořádného města, jak je to s předností.

město, které nemá šaliny není pořádné město? :myslim

Já si spíš myslím, že to bylo o nepozornosti.

No oni šaliňáci jsou občas taky vymaštený paka, jen si vzpomeňte, na koho z vás kdy cinkala tramvaj, když jste jí stáli v cestě a prostě NEBYLO kam uhnout. Tuhle jsem byl zevnitř tramvaje svědkem krásného napravení tramvajáka. Sice jsem kvůli tomu přišel pozdě do školy, ale stálo to za to. Tramvaj dojela kolonu a tramvaják začal cinkat jako o život, uhnout samozřejmě nebylo kam. Tak vylezl a otevřel dveře auta před tramvají. V ní seděla ženská za volantem a na místě spolujezdce docela namakanej chlap. Tramvaják tedy, jak už jsem napsal, otevřel dveře a začal na ni cosi křičet, načež se spolujezdec zvedl a krásně mu jednu vlepil. Tramvaják si lehl a my museli počkat na sanitku a jiného tramvajáka.

Sice je to asi hnusný, ale já mu to přál a i jsem se u toho docela zasmál, protože takhle blbýho člověka s naprostou neúctou k ostatním a absencí špetky logického uvažování aby člověk pohledal. Nějakej vtipálek pak vlezl do kabiny, cinkal na tramvajáka a pokřikoval, ať uhne - celý mi to přišlo až moc vtipný na to, aby to byla pravda:super

Jinak tramvajáci v Praze nemusí mít ani řidičák, takže hlavní problém bych viděl tam - nedokážou si často uvědomit, že to auto před nima prostě nemůže vzlítnout a přelevitovat jinam.

Fx: No jo, někde si tu zlost ty tramvajáci vylejt musej...

Ale jinak dobrá story...

Jak to, že nemusí mít šalináři v Praze řidičák?? Co je to za blbost?? V Brně je podmínka řidičák min. B, pak docela tvrdá zdravotní prohlídka a psychotesty. Nezdá se mi, že by s tím jezdili nějací paka, je pravda, že občas je někdo trochu nervní, ale chtěla bych vidět vás, taky by jste si určitě zanadávali :P .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Aluška

město, které nemá šaliny není pořádné město? :myslim

Já si spíš myslím, že to bylo o nepozornosti.

No aby si někdo nerejpnul :D , jasně město je město i bez šalin :aut , skoro :D .

Fx - tak jsem se pobavil.....hlavně ten závěr s cinkáním na knock outovaného tramvajáka :D:D:D