Sign in to follow this  
Followers 0
Freedom

Koupě 406 HDi

7 posts in this topic

Ahoj všichni, mám rozjednanou 406ku HDi 80kw, má najeto 210 000 km, rok 2002,v plný palbě mimo navigace a kůže, první majitel, serviska, cena 163 000 bez DPH.Byl jsem se na ní podívat( mimochodem je z Plzně) dost se mi líbila, akorát se mi zdá že na 80 kw je docela líná.Měl jsem 406 1,9 td a teď jezdím s VITEM 2.2 cdi.Tak co myslíte má to cenu.Dík za názory

FREEDOM

Ta cena je docela dobrá, ale ten nájezd je dost vysokej, bude se na to dost věcí srát.

Taky jsem měl 1.9TD, jezdil jsem i 80 kw Hdi, jestli je slabý, to je podle zvyku. Mě přijde slabej i ten dvoulitr.

Původně zaslal: Ajdamek

Ta cena je docela dobrá, ale ten nájezd je dost vysokej, bude se na to dost věcí srát.

Taky záleží, jak se k tomu ten majitel choval...

Jestli nesvítí Diagnostika, tak může být vadná váha vzduchu, ta sniží výkon. 200 t km je na HDi uplně v pohodě. Dál si dost lidí myslí že má 80 kw motor a má 66 kw. Mrkni na VIN pod sklem a měl by jsi najit VF38(B nebo E sedan, kombi)RHZ. RHY je 66 kw.

Měl jsem dříve 406 1,8 16v 85 Kw a teď 406 2,0 HDi 80Kw ze začátku jsem měl pocit, že je to slabé, ale má to velmi dobrý krouťák, takže se to ani nezdá... benzín se musel dost vytáčet.

Kupoval jsem ho v dubnu 2006 a taky měla najeto 130 tis km, do provozu dáno 3/2003.

[upravil dne 2/11/2006 Jirkap]

nieco k zivotnosti P406: znamy prave kupil P406 kombi, 2,0HDI, roc. 2001 s najazdenymi vyse 400 000 (!!) km, orig. servisnou knizkou. Bolo servisovane v Brne, na SLovensku peugeotu povodny majitel neveril. Prve dojmy z auta su nad ocakavanie dobre, zda sa, ze to este par stotisic urcite nabeha.:roker