Guest bimbo405

Dalkove ovladani centralu

7 posts in this topic

Zdravim nevite nekdo proc mi d.o. na central funguje jenom v aute? Z venku taky ale tak jedno z dvaceti zmacknuti. Baterky jsem koupil novy. Je to P. 405

No spíš ten plast co to chrání , občas se tam dostane voda a bordel zkrz antenu. Zkus klíč \"zkalibrovat\" - strč ho zapalování pootoč do první polohy a zmáčkni na něm cetrál (jako že chceš zavřít nebo otevřít) pak ho vyndej a odzkoušej jak zavírá. Vyzkoušej dej vědět kdyžtak budem řešit dál :papa

Původně zaslal: raspa

No spíš ten plast co to chrání , občas se tam dostane voda a bordel zkrz antenu. Zkus klíč \"zkalibrovat\" - strč ho zapalování pootoč do první polohy a zmáčkni na něm cetrál (jako že chceš zavřít nebo otevřít) pak ho vyndej a odzkoušej jak zavírá. Vyzkoušej dej vědět kdyžtak budem řešit dál :papa

To platí pokud to není infra. Infra se kalibrovat nedá. Tam stačí aby na sebe klíč a snímač v autě viděli. :papa

Tak mě tak ještě napadá. Pokud máš infra a jsou pokovený nebo fóliema potažený okna tak tam může bejt taky problém.

[upravil dne 23/10/06 Dave_k]

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: raspa

To platí pokud to není infra. Infra se kalibrovat nedá. Tam stačí aby na sebe klíč a snímač v autě viděli. :papa

Tak mě tak ještě napadá. Pokud máš infra a jsou pokovený nebo fóliema potažený okna tak tam může bejt taky problém.

[upravil dne 23/10/06 Dave_k]

hmm a co uklepany kontakt na infra diode v klici? :myslim vetsinou to staci propajet, mi to delalo neco podobneho, zvlast staci, kdyz ti klic parkrat spadne na zem :nevim mam sice radiodalku (neorigo), ale tohle dela ta dioda u starsich DO :super

[upravil dne 23/10/06 Pata]

Původně zaslal: .mycTD

umyt okna:super

:D:D:D:D:D:D jaaaj, ted me napada, jak jsem rad, ze nemam infra :D:D:D