Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika


Freedy

Recommended Posts

Tak na tyhle dvě firmy zapomeň pokud chceš ještě něco mít z auta, vyděl jsem jejich výtvory:bojim:bojim řikám tyhle nikdy, pár kamarádů tam měli auta a pak jsem to rozebíral a předělával no prostě hrůza (fušeřina) tam bych auto nikdy nepřivez, musel bys to vidět.

[upravil dne 20.6.09 Freedy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abs jsem opravil i bez diagnostiky, byla špatná kostra v zadním světle, jednotka ABS vyhodnotila špatný signál od brzdového spínače. jinak diagnostika od citroenu nefunguje, jel jsem do firmi CITEN v Brně, kde se mechanik po 1/2hodině pokusů o připojení vyjádřil že si jednotky nerozumí.

Tímto jsem se přesvědčil že je daleko jednoduší se zamyslet nad elektrickým schématem zapojení motoru,ABS a proměrit jednotlivá čidla obyčejným multimetrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dostal k tomu zapojení konektoru a podařilo se mi zjistit, že by to mělo jít vyblikat a to tak, že na výstup C3 připojíš ledku a druhej pol na +, na C2 kabílek s vypínačem spojenej s - . A dál by měl bejt postup stejnej jako klasickýho konektoru, zapnout zapalování a spojit C2 na 3-5 sec na kostru a pak by měla jednotka začít vyblikávat. Jakmile se otec v tejdnu s autem vrátí tak to pudu zkusit a dám vědět. A koukal jsem, že tu zásuvku mám taky otočenou, tudíž A je tam kde má zásuvka takovej ten jazíček, tudíž mám A1 nahoře vpravo.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...