Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

14. sraz Peugeot clubu v Moravským krasu.


Recommended Posts

Guest Masinka
Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Bych se divil. Z Prahy a okolí je Vás nejvíc a myslím si, že ta vzdálenost nějaký ty lidičky odradí.

A kolik bylo tehdy na Slapech aut a lidí? Vzpomeneš si? :papa :papa :papa :papa :papa :papa :papa

[upravil dne 7/2/06 Autoškolič Dodo]

img_0172.jpg

Na tehle fotce jsem zhruba napocital okolo 70 lidi, nejaci lidi se motali pri foceni na strese a nejaci byli ze srazu vyhosteni, za nekazen na letisti, ze ktereho byl kvuli nim peugeot club vyloucen, takze muj odhad je mezi 80-90 lidmi, kdyz budes mit dobrej program za rozumnou cenu (pokud jsem dobre cetl, tak oboji mas), tak mas obrovskou sanci tento pocet hrave prekonat. BTW Slapy byly taky na jare okolo 7.5., takze lidi jsou po zime celi divi, aby nekam vyrazili a pobavili se, musim se priznat i vcetne me :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

I když to nemám zrovna blízko, tak určitě taky přijedu. Těch 13 kilometrů obětuji.

:o:o To projedeš taky 2 nádrže a vodrovnáš jedno obutí, ne?

Myslím, že vzádlenost Chomutov - Brno za tenhle sraz stojí. Jen se mi vyskytly menší komplikace co se budoucího povolání týče a měl bych mít nekolikaměsíční \"školení\", tak se jen modlím, aby byl čas:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Myslím, že vzádlenost Chomutov - Brno za tenhle sraz stojí. Jen se mi vyskytly menší komplikace co se budoucího povolání týče a měl bych mít nekolikaměsíční \"školení\", tak se jen modlím, aby byl čas:myslim:myslim

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:superDodo, myslím si, že Tvůj program naláká hodně lidí a mohl by to být ten nejlidnatější sraz. Já určitě přijedu s celou rodinou, už se těšíme. A pokud budu platný, pomůžu. To ubytování je super.:super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojedu určitě, už teď s těch ohlasů tuším, že to bude supr, myslím, že jsi uhodil hlavičkou na hřebíček(hřebíčem na hlavičku) a každý to bere jasko výzvu!!!!!!!!:o:o:o OOOOO my se máme EVA Má MASO, My máme EVU!!!:o:o:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pavel T.

:superDodo, myslím si, že Tvůj program naláká hodně lidí a mohl by to být ten nejlidnatější sraz. Já určitě přijedu s celou rodinou, už se těšíme. A pokud budu platný, pomůžu. To ubytování je super.:super:super:super:super:super:super

S tebou se počítá jako se spoluorganizátorem.:roker Teď jenom zařizuju takový ty hlavní body, ale sladit to, tam už budu rád, kdyby jsi nám asistoval. Ještě uvidíme. Sám se na to těším. Jen a? to všechno vyjde.:aut

[upravil dne 9/2/06 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. vypadá to na hojnou účast....možná by stálo za pokus zamyslet se nad tím, jestli by nešlo aspoň na první den vymyslet nějaké inteligentní jmenovky/označení/atd., a? se poznáme, protože já pak vždycky dojedu ze srazu a s půlkou lidí na foru/chatu si pak píšu \"TYS TAM TAKY BYL/A? :o\"....nebo je to blbost?...

...druhá věc je, že třeba loňský Šebetov byl můj první sraz a jaksi 80 lidí hlavinka najednou nepobere, tak mám špatné tušení, že historie se bude opakovat....

[upravil dne 10/2/06 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...