Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


da niel

Recommended Posts

ahojte, mozem sa opytat mam problemy s mojou 206 kou a myslim si, ze spolu mozu suvisiet. 2 x sa mi stalo, ze mi vyvrela voda. raz po dlhom stani v kolone a raz ked som nechal auto nastartovane asi 6 -8 minut. druhy problem je, ze z casu na cas mi zapne ventilator chladica na plno a aj ked vypnem auto stale ho pocut. moze byt zle vicko a ten ventilator zla elektrika? alebo to moze mat suvis? dakujem pekne a prajem prijemny vecer

 206 2.0 gti 99kw 2000 

Upraveno uživatelem da niel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To trochu nechápu. Jak se Ti mohla vyvařit voda v chladiči a za tak krátkou dobu?? Co ukazoval teploměr na palubce? Tohle ukazuje na netěsnost v chladící soustavě případně vadný termostat nebo snímače teploty a v tom horším případě kombinaci více součástí. To že ventilátor běží i po vypnutí motoru, je věc zcela běžná.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem odkial vyvrela. podla mna cez viko, kedze tam bolo vsetko mokre okolo toho. teplomer ukazoval 90. niekedy ked zapne na maximum klesne z 90 na 70. to ze bezi aj po vypnuti je normalne, kedze je nezavisli, ale to, ze bezi na maximum mi neprislo v pohode, ale asi je podla toho prispevku pred tvojim. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...