Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co byste koupili?


Rolf

Recommended Posts

Tak pravda je že jsem jezdil asi hodinku ve 206 SW 1,4 HDI a byl jsem nadmíru spokojenej. S 307 budu lítat ve čtvrtek odpoledne. Změna z dvoulitru na 1,4 D bude asi samozřejmě znát, ale já kvůli spotřebě stejně jezdim jen kilo a ve městě ho lochtám,takže na stylu jízdy se asi nic nezmění.Jinak Vám moc díky za tipy, se ženou se nám totiž líbí oba dva typy, jen se nemůžeme rozhodnout kterej je lepší.Snad nám vaše názory pomůžou.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny zúčastněný; tak jsem jezdil v té 307 1,4 HDI a musím uznat že máte pravdu.Je to opravdu hrozně líný.Schválně jsem vzal na zkušební jízdu půlku rodinky a bylo to fakt znát. JENŽE.. a tady je ten problém,kupuju ho hlavně pro Jarku, a ta jak se svezla v 307 tak neřeší motor.Jde jí hlavně o pohodlí a to musím uznat, 307 je úplně někde jinde.A vzhledem k tomu že nescháním stíhačku ale ekonomické přibližovadlo, asi u toho HDI 1,4 zůstanu.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kritéria jsem si nastavil takový : cena okolo 400.000,- (první názor byl okolo 260.000,-) spotřeba do 5 litrů kombinovaná, a je mi jedno jestli nafta nebo benzin, motor do 1,5 l, trochu pohodlí, rozumnej leasing a nízká akontace. A taky hraje roli jestli berou auto protiúčtem a za kolik.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Nejlepší na koupi jsou auta cca 4 roky staré - z hlediska poměru cena/kvalita, pokud tedy chceš auto koupené u nás.

Pokud chceš 2 roky staré za malý peníz, znamený to nechat si dovézt z venku nějakou šikovnou malou ranku, a tady opravit...

Doporučuju na toto téma dát řeč s Vencou (snad se staví i na srazu :) ), ten o tom ví tady asi nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aulo: mám tel., ale zavolej si o něj, psát ho sem nebudu, když jej sem Venca nenapsal sám...

Jinak pravda, na Radka jsem úplně zapomněl, ten má taky takhle přivezené a opravené auto, tak se ho poptej na zkušenosti.

A ještě, máš to za rohem, zkus se zeptat v Rožmitálu p. Třemšínem, hnedka na kraji, u Holana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...