dahl Odesláno 20. duben 2015 Odesláno 20. duben 2015 Ahoj. Nesetkal sem nekdo s problemem, ze nesviti predni obrysovy zarovicky a nemuze prijit proc? Obe sem vymenil, ale do patic nejde vubec napeti, voltmetr ani tuk. Nenasel jsem pro to jiny pojistky nez celkove na leve a prave svetlo a ty jsou ok. Neni na to nejaka vyfikundace typu vymenit zarovku v popelniku? Ta je ok, vsechy ostatni zarovky i v interieru jsou ok Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. duben 2015 Odesláno 20. duben 2015 a zadni sviti ?ja jen jestli nahodou si nezapomel zapnout svetla Citovat
dahl Odesláno 20. duben 2015 Autor Odesláno 20. duben 2015 jo jo, zadni sviti Je to opravdu tak, ze jsou jenom dve pojistky pro vsechny svetla L/P strana? Fakt v tom jsou vsechny zarovky vepredu vzadu, atd? Mimo dalek, ty sem koukal, ze maji solo pojistku... Citovat
dahl Odesláno 20. duben 2015 Autor Odesláno 20. duben 2015 Omlouvam se za spatny zarazeni tematu, nevim jak se mi to povedlo, prosim o presunuti do sekce 207. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. duben 2015 Odesláno 20. duben 2015 ja myslim ze pojistkky to bude mit jen nejsou napsane v manualu sel bych na to takticky - kazdou skontrolovat a vymenit za 100% dobrou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.