Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Ahoj chlapy, potreboval bych poradit k cemu sluzi konektor na jednom kabliku. Rozdelal jsem stredovou konzoli kvuli strikani plastu a oblevil jsem v miste kde je horni hrana popelniku nezapojeny konektor. Zajimalo by me k cemu je.

 A jeste jedna otazka. Kdyz jsem oddelal tlacitka okolo spinace vystraznych svetel, tak jsem zjistil ze ve trech ze ctyr tlacitek jsou konektory. K cemu jsou? Mam jen zakladni verzi vybavy, takze funkcni je jen jeden, a sice na uzamykani auta. Dekuju za radu

post-33366-0-10702300-1429302873_thumb.j

post-33366-0-77399600-1429302932_thumb.j

post-33366-0-66653300-1429302953_thumb.j

Odesláno

je to cervena rychlo spojka
zalerzi kam az vede treba tam bude jeste jeden a predchozi majitel tam mel napojenou treba nabijecku

jeste me napada jake tam ams autoradio ? original nebo dodelavka ? - by to mohlo byt od neorigo radia na "zesilovac"
102726054000.jpg

Odesláno

nejaka dodelavka predchoziho majitele

tohle neni origo

jinac k tem cudlikum

ESP

Zamknuti dveri

Alarm

kontrolka nezapnuti bezpecnostnich pasu

Kontrolka nezapnutí pásů?já mám kontrolku nezapnutých pásu mezi budíky otáček  a rychlost

Odesláno

Kluci to se mi nejak nezda. Bud jsme kazdy jinde a nebo nevim... Kontrolku na airbag spolujezdce mam mezi budikama rychlosti a otacek. A vypinac mezi sedackama, u zadniho popelniku...

Odesláno

Až budu v autě, tak ti to sem písnu (ty tlačítka) ;)

Já to mám origo takto (zleva):

Alarm - zamykání - výstražný blinkry - ESP - volná pozice.

Sorry, že to tak trvalo :papa

Odesláno (upraveno)

takhle to je napsane v manualu

ale predpokladam ze to bude vypnuti vaku spolujezdce aby si mohl dat dite v sedacce

Tak to já mám na tunelu u ruční brzdy (na klíček), origo z pásu... Upraveno uživatelem Veverka
Odesláno

Dekuju Veverka. To by me zajimalo, prpc treba vypinac na ESP se daval jen za priplatek. ESP mam, ale vypinac ne. Ne ze je to k praktickemu vyuziti, nehlede na to ze se stejne samo po dosazeni urcite rychlosti aktivuje, ale prekvapuje me to. Taky nechapu ten alarm. To je jen kontrolka, nebo aktivacni spinac? Nedokazu si predstavit totiz situaci, kdy nekdo sedi v aute a aktivuje si jen tak alarm. Kdyz bych si chtel spinac na ESP dodelat, je potreba neco aktivovat v RJ?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...