Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oživení budíků


Vopičí

Recommended Posts

Předem všechny zdravím a doufám, že vám mazlíci dobře slouží.

Mám menší dotaz.

Nandal jsem si do svý 205 palubku z Gti se šesti budíkama. Já tam půvudně měl tu se čtyřma (otáčky,rychlost,voda,palivo), ktará byla osvětlená zepředu a to se mi vůbec nelíbilo, proto ta změna. Všechno funguje tak jak má, samozřejmě pouze ukazatel teploty a tlaku oleje nejde. Nešlo by je nějak zapojit? Čidla bych si sehnal, ale nevím, jestli jsou na motoru (mám 1.4 benzín rok 91) místa, kam je dát a jak složitý by je bylo zapojit.

Pokud bych musel pouze našroubovat čidla a každý propojit třema kabelama s měřákama v palubce, tak bych byl naprosto spokojenej.

Díky za rady,:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto řeším taky a zatím stojím na tom že nemám potřebná čidla. (za kolik jsi je koupil?)

čidlo teploty oleje se šroubuje do olejové vany. pokud tam to čidlo nemáš a ani tam není nějaká záslepka (šroub) tak to zkus napastit místo vypouštěcího šroubu (ale nevím jestli to pak neurveš o obrubník) a nebo musíš sehnat správnou vanu.

na čidlo tlaku oleje je nutná speciální díra, je vedle čidla mazání a myslím že to mají jen gti-čka.

já to mám v plánu řešit tak že si nechám vyrobit u zámečníka takové T-čko, do kterého pak našroubuju obě čidla a to celé našroubuju místo čidla mazání.

P.S. sháním čidlo tlaku oleje a čidlo teploty oleje :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že to zase tak lehký nebude.

Já čidla ještě nemám, nejdřív chci zjistit, jestli to vůbec jde, když už mám na palubce ty dva budíky navíc. A jestli to taky má vůbec cenu se do toho pouštět.

Ale jak tak čtu tvoji odpověď, asi se na to možná zatim vybodnu, protože tu díru ve vaně myslím nemám a místo vypouštěcího šroubu se mi to moc nelíbí a díru na druhý čidlo tam jak píšeš nemám vůbec, takže nevím nevím .......... o víkendu se pořádně mrknu do motoru a budu přemejšlet co dál.

Čidla seženeš lehce, napiš SMS pár lidem co prodávaj díly na P205 v sekci bazar a oni ti je třeba (pokud je budou mít) pošlou balíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...