antik Odesláno 10. únor 2015 Odesláno 10. únor 2015 Ajajaj. Motor v rici. http://youtu.be/2gz5F3E42lU a tady je ještě zbylé video. http://youtu.be/t3n_KD9HM6Y Kdyby měl někdo nějaký nápad čim by to mohlo být, dejte prosím vědět... Včera bylo zaparkováno, dnes ale nastartováno, a po dvou minutách to začalo chroustat a motor chcípl, ale po natlačení nafty balonkem se to povedlo opět nastartovat ale s timhle zvukem co je a těch videích. Je divné že to dělá kovovou mlhu, protože se lepí na magnet od repráčku od alarmu. Citovat
antik Odesláno 10. únor 2015 Autor Odesláno 10. únor 2015 zdá se že to je problém řemenice na klice. Ještě to zjistím. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.