L.I.P.O.8 Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Čau mám takový problém s dvouzónovým topením v 307. Jde o to, že mi pravá strana topí pořád. Když dám teplotu na maximum tak mi u spolujezdce něco začne klepat a to samé když dám teplotu na minimum. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 servomotorek klapky, asi ojetá ozubená kolečka, takže klapka nefunkční Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.