jawak Odesláno 26. leden 2015 Odesláno 26. leden 2015 Potřebuji poradit jestli už jste to slyšeli mam namontovanou sedmi kolikovou zásuvku.Na voziku vše funguji jak ma ,ale jen do doby kdy vytahnu kliček a mam zapnute parkovačky tak přívěs přestane svítit auto svíti BYL JSEM V peugeotu a tam okamžitě že budou motovat ero zástrčku (včetně řidici jednotky) tak nevím jestli je to nutne. Citovat
Návštěvník Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 Pravděpodobně máš zapojené napájení řídící jednotky až po zapnutí klíčku. Musí to být na stálý proud. Takže přepojit. Citovat
ferinko2 Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 A tá RJ nebude mu stále vyžierať baterku? Citovat
Návštěvník Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 Nebude. Je to na sálé zapojení stevěný. Citovat
jawak Odesláno 5. únor 2015 Autor Odesláno 5. únor 2015 Právě že vozík normálně svitli a jak vyndám kliček tak zhasne. Proč si origo servis s tim neporadil nechápu. Taky se mi to zda lehké ---Sviti světla --sviti vozík--- a opačně Citovat
jawak Odesláno 22. březen 2015 Autor Odesláno 22. březen 2015 Lidi je tu někdo kdo mi stim může pomoci. Peugeot mi řek že mam čekat a já mam strach že čedkám až mi dojde záruka. jem možne aby to byla vyrobni vada. Kde jinde se mam zeptat jak ne v peugeotu DÍKY ASPOŇ ZA PROJEVENOU LŮÍTOST jawak. Citovat
jawak Odesláno 2. duben 2015 Autor Odesláno 2. duben 2015 NFO. Tažne mam zapojené,už funguje jak ma. udělali mi to v peugotu ve Frýdku Hodonovicich super mechanik splnil mi každé me přaní a neněl žadne připomínky jako jinde že je to nebezpečný (H.S)a zbytečné. a nadstandard požadavek(Hruška Ostrava)!!! Abych to zhrnul. Tažne mi namontovali v autodíly nej za 6500 hned jsem reklamoval kable .jen nahazene r.j jen pohožena na podlaze, (arogance vedoucího mne odradila od další komunikace) Další zjištěni bylo že mi vymontovali vzpěru z nárazníku (naraznik se mi deformoval podle počasí čidla nefungovala) Další byl problém s elektrikouo jak jsem vytahl klíček tak ni přívěs zhas(nesvitli parkovačky) Po poradě s peugotem Horní Suchá jsem si sehnal starší spěru (Nová stoji5500) starší 1500. V Peugotu H.S. mi namontovali nové tažne za 7000 a s elektrikou si nevědí dodnes rady (říkal jak to zjisti že mi zavolaji nevolali dodnes) V Peugeotu Hodonˇovice mi opravili elektriku za 2000 Celkem tedy 6500+1500+7000+2000,,, je to za17000 Origo by mne stálo asi 12000. Tim nechci říci že všechno co je origo je dobré,ale hlavně varovat před hajzlama na které jsem narazil ja kdyby odvedli řadnou práci nebo jen řekli že to neumí tak by nekazili jemno druhým snaživým pracantům! Citovat
chury721 Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 Jestli je to Tepee, tak jsme si dělali elektriku do tažného sami (materiál cca 500,-Kč) a funguje to jak má, místo toho jejich asi 7tis za origo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.