Tommy002 Odesláno 20. leden 2015 Odesláno 20. leden 2015 (upraveno) Ahoj, na SWčku mi zřejmě přestal chodit první stupeň sahary (vnějšího větráku v motorovém prostoru). Dříve sahara spínala okolo 93° a nyní sepne tipuju tak okolo 100° a hukot (zřejmě tedy i rychlost točení větráku) je mnohem větší. Techická specifikace: motor 1.1, rok 2005, bez klimatizace Ví někdo kam sáhnout a co vyměnit? Díky za tipy. Upraveno 20. leden 2015 uživatelem Tommy002 Citovat
ferinko2 Odesláno 20. leden 2015 Odesláno 20. leden 2015 (upraveno) Nefunčkné rele,kroré spína motor cez odpor,alebo vadný odpor......alebo len vyhriate kontakty. 206-vetrák motora.pdf Upraveno 20. leden 2015 uživatelem ferinko2 Citovat
ferinko2 Odesláno 20. leden 2015 Odesláno 20. leden 2015 Hľadaj pri chladiči 206-komponenty.pdf Citovat
Tommy002 Odesláno 20. leden 2015 Autor Odesláno 20. leden 2015 To byla rychlost díky, podívám se na to a dám vědět. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.